Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Mladší dorostenci na turnaji v Malých Hošticích
Vydáno dne 31. 01. 2022 (894x zobrazeno)

V pátek 26.ledna startovali naši mladší dorostenci na halovém fotbalovém turnaji "O pohár VV MSKFS" v Malých Hošticích.
Mužstvo bylo doplněno o starší žáky a přestože naši hoši všechna utkání prohráli, předváděli dobré výkony.
Výsledky našeho týmu : FCSO Bruntál 1:5 Malé Hošťice, Krnov 7:2 FCSO Bruntál, FCSO Bruntál 2:7 Kobeřice, Kravaře 5:4 FCSO Bruntál.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Naši dorostenci čtvrtí v semifinále turnaje v Opavě
Vydáno dne 24. 01. 2020 (1897x zobrazeno)

Opava - Sportovní hala ve fotbalovém areálu Slezského FC Opava byla v úterý 21. ledna dějištěm semifinálového turnaje „Pohár VV MS KFS“.
O dvě postupová místa bojovaly tři postoupivši týmy z okresních kol na Opavsku a Bruntálsku. Systémem každý s každým se utkaly o dvě postupová místa opavské týmy TJ Otice, FK Kylešovice, TJ Vítkov a bruntálské Jiskra Rýmařov, FC SO Bruntál a TJ Světlá Hora. Opavskou komisi mládeže výborně připravený turnaj přinesl v průběhu dne velmi zajímavá a vydařená utkání velmi kvalitní úrovně.

téma ​Druhé místo našich mladších dorostenců na OP v hale
Vydáno dne 07. 01. 2020 (1800x zobrazeno)

Bruntál – Halový turnaj v kopané mladších dorostenců ročník 2003 a mladší „O pohár VV MS KFS“ a „Přeborníka OFS Bruntál se uskutečnil v sobotu 4. ledna v bruntálské sportovní hale. Prvního letošního mládežnického klání se zúčastnilo sedm týmů okresu Bruntál, které bojovaly nejen i titul nejlepšího halového mužstva okresu, ale také o tři postupová místa v Poháru VV MS KFS do semifinále, které proběhne 21. ledna v hale SFC Opava. V této soutěží, která je vypsána pro týmy krajské soutěže a níže, startoval krnovský tým jako účastník krajského přeboru mimo soutěž.

téma Na OP v hale náš mladší dorost třetí
Vydáno dne 14. 01. 2019 (2230x zobrazeno)

Bruntál - Seriál letošních mládežnických turnajů pořádaných komisi mládeže OFS Bruntál zahájil minulou sobotu 12.1.19 v bruntálské sportovní hale kláním mladších dorostenců.
​O titul přeborníka OFS v halové kopané pro rok 2019 a tři postupová místa do opavského semifinále Poháru VV MS KFS zápolilo celkem šest týmů. FK Krnov „A“, FC SO Bruntál, Jiskra Rýmařov, TJ Světlá Hora, FK Krnov „B“ a Juventus Bruntál se utkaly systémem každý s každým.

téma ​Dorostenci byli na zkušené v Litvě
Vydáno dne 23. 07. 2018 (3065x zobrazeno)

Naši mladší dorostenci navštívili vzdálenou Litvu, kde sehráli dvě utkání.
Ubytovaní jsme byli v partnerském městě Plunge, kde bylo o všechny velmi dobře postaráno.
Jelikož však v Litvě už běžely letní prázdniny, obě utkání jsme hráli ve větších městech, kde proti nám nastoupili týmy, ve kterých byli i starší hráči. Nutno však říct, že obě utkání měla velice dobrou úroveň, hrálo se na krásných stadionech. Na jednom z nich dokonce hrává i litevská reprezentace, takže kluci měli parádní zážitek. Zvláště u české státní hymny bylo na některých vidět, jak si to užívají.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal )

téma ​Mladší dorost smetl lídra
Vydáno dne 27. 03. 2018 (2642x zobrazeno)

FC SO ml.dorost  - MFK Havířov  5:0 (2:0)
Hned v úvodním jarním utkání narazili naši kluci na lídra soutěže z Havířova.
Jenže na hřišti to vypadalo, že postavení v tabulce je opačné.
Od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a dostávali se do slibných příležitostí. Dařila se nám kombinace a bylo jen otázkou času, kdy "to tam spadne". Švéda nejdříve dělovkou orazítkoval břevno hostující branky, ale ve 12.minutě nás poslal do vedení Zapletal, který využil zmatku v pokutovém území hostí. Nadále jsme byli lepším týmem a pohlednou hrou jsme bavili diváky. Dvougólóvé vedení nám zajistil ve 39. minutě Bouchal, který využil pěknou přihrávku Slavíka.

téma Náš mladší dorost přeborníkem okresu
Vydáno dne 16. 01. 2018 (2626x zobrazeno)

První letošní mládežnický halový turnaj v kopané O přeborníka OFS 2018 se uskutečnil minulou neděli v bruntálské sportovní hale.
O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolilo celkem sedm týmů. Mužstva FC SO Bruntál, Jiskra Rýmařov, Sokol Vrbno pod Pradědem, FK Krnov „A“, SK Zátor, Slezan Jindřichov a FK Krnov „B“ se střetla o celkové prvenství systémem každý s každým. Hrálo se také o tři postupová místa do semifinále Poháru předsedy MS KFS a vzhledem k k tomu, že tento turnaj je vypsán jen pro družstva okresních soutěží a krajské soutěže, tak měly už předem postup zajištěny týmy Jiskry Rýmařov, SK Zátor a Slezan Jindřichov.

téma ​Mladší dorostenci v Rumunsku třetí
Vydáno dne 22. 08. 2017 (2465x zobrazeno)

Dvě vítězství a dvě porážky zaznamenali mladší dorostenci FC Slavoj Olympia Bruntál na halovém turnaji v rumunské Sebéši, kde startovali v rámci Dnů města Sebéš ve dnech 18.-20.srpna.
"Byli jsme dost zaskočeni tím, že se turnaj v parném létě koná v hale. Kluci neměli obuv do haly a tak jsme museli obutí pro hráče operativně zabezpečit na místě po příjezdu, " hodnotil turnaj trenér a vedoucí výpravy Radek Hanel.

téma Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězně
Vydáno dne 17. 08. 2017 (2403x zobrazeno)

FC SO mladší dorost - Odra Petřkovice   4:1 (1:1)
V prvním utkání nového ročníku přivítal náš tým Petřkovice. Začátek zápasu byl vyrovnaný a k vidění byl spíše boj, než pohledné fotbalové akce. Více šancí si vypracoval domácí tým, ale všechny zůstaly nevyužity. Naopak to byli hosté, kteří se po brejku ujali ve 28. minutě vedení. Ještě do poločasu vyrovnal Rajs po samostatném nájezdu.

téma Mladší dorost obsadil v Krajském Přeboru třetí místo
Vydáno dne 20. 06. 2017 (2547x zobrazeno)

V náročném soutěžním roce prokázaly naši hráči své kvality a v konkurenci ostatních týmu se prosadily a dokázaly že tvrdou a pravidelní přípravou mohou naše tymy bojovat o přední příčky v soutěžích.
"Kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu , za celou sezonu pouze třikrát prohrály , šestkrát remízovaly a třináctkrát z vítězil. Osobního úspěchu dosáhl Martin Snokrot když se stal nejlepším střelcem soutěže se 41.brankami. Všem hráčum přeji hodně uspěchu v příští sezoně", zhodnotil sezonu trenér Milan Schovánek.

téma ​Mladší dorost v přípravě úspěšný
Vydáno dne 20. 02. 2017 (2629x zobrazeno)

HFK Olomouc - FCSO Bruntál  3:1
První zápas odehrál náš mladší dorost 28.1. na hřišti HFK Olomouc.
Od první minuty se hrálo ve svižném tempu, ve kterém se naši plně vyrovnali soupeři, což vedlo k bez brankovému poločasu. Na začátku druhého poločasu se prosadil Snokrot a vedli jsme 0:1. Hrálo se rychle z jedné strany na druhou a v 70. minutě se dočkali domácí a vyrovnali na 1:1.

téma ​Mladší dorost porazil Opavu
Vydáno dne 08. 08. 2016 (2752x zobrazeno)

FC SO Bruntál - FK Slavia Opava  4:2
Mladší dorost odehrál přípravné utkání s divizním celkem  FK Slavia Opava.
Ve vyrovnaném utkání začal lépe hosté když v 15. minutě dali první branku.
 Naši hráči ale zrychlili hru a ve 30. minutě se dočkali vyrovnání, které zařídil Jakub Kubičík. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a byli to opět hosté, kteří se v 50. minutě ujaly vedení druhým golem. Naši hráči se ale nevzdali a zvýšeným důrazem útočné dvojice Gono , Slavík se Slavíkovi podařilo opět vyrovnat. Po vyrovnání domácí začali tahat za delší konec provazu čehož využil Rončák a dal vedoucí branku domácích.
Vše v 75. minutě dovršil Strapek čtvrtou brankou vítězství našich chlapců.

téma ​Mladší dorost FC SO Bruntál sbíral zkušenosti na turnaji v Boříkovicich
Vydáno dne 01. 07. 2016 (2761x zobrazeno)

V tropickém vedru odehrálo naši dorostenci v sobotu 25.6.2016i čtyři utkání proti staršímu dorostu Určic, Vamberku, Prosetín/Holetín a Jabloného nad Orlicí a skončili na pátém místě.
I přes toto u místění  se nemusí za nic stydět když proti starším a fyzicky vyspělým soupeřum  podali dobrý výkon a mnohdy je nemile potrápili. Na závěr byl náš Jaroslav Šidlák vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.