Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Ukončení sezony našich starších žáků
Vydáno dne 01. 07. 2021 (1312x zobrazeno)

Zajímavé, zábavné a neobvyklé ukončení sezony připravili trenéři Milan Schovánek a Tomáš Němec pro naše starší žáky. 18 chlapců se svými trenéry usedlo na kola a vyrazili od našeho stadionu na cyklistickou etapu se zastávkou na Hotelu Holzberg v Suché Rudné, kde měli občerstvovací stanici. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Vítězství našich žáků na fotbalovém turnaji v Polsku
Vydáno dne 03. 09. 2018 (2181x zobrazeno)

V sobotu 1.září startovali žáci FC Slavoj Olympia Bruntál na Mezinárodním fotbalovém turnaji v polském Prudniku a vedli si velmi dobře.
Na turnaji nepoznali porážku a odvážejí si pohár za 1.místo i titul pro nejlepšího střelce, který získal za 9 vstřelených branek Josef Blatný.
Na turnaji ročníku 2005/2006 startovalo 8 mužstev z České republiky a Polska. Naši žáci startovali ve skupině A s těmito výsledky:

téma ​Smolná prohra na začátku, druhý zápas už ale s vítězstvím st. žáků
Vydáno dne 31. 08. 2017 (2839x zobrazeno)

První ostrý start starších žáků v novém ročníku jsme odehráli v Ostravě jih.
Soupeř na naše kluky vyrukoval s tvrdou a hodně fyzickou hrou. Po úvodním tlaku naši kluci ukázali jak si umí dát balón do nohy a netrvalo dlouho a Sekanina ukázal jak rychlé nohy, tak přesnou mušku. Opařený soupeř dál posílal dlouhé balóny za naši obranu, ale ta fungovala do poloviny zápasu moc dobře. Po dalším vysunutí od Budiho měl šanci opět Sekanina, ale nedal. To netrvalo dlouho a po rychlé akci a úprku obraně dal Seky druhý gól.
Soupeř své šance pálil vysoko nad a hodně vedle.
Do dalšího brejku se dostal opět Sekanina a z úhlu trefil tyč. Těsně se k dorážce nedostal Kučera a poločasové skóre bylo 0:2.

téma ​V Kopřivnici nám to nevyšlo
Vydáno dne 21. 06. 2017 (2443x zobrazeno)

Kopřivnice vs. FCSO starší žáci  5:2 ( 4:1)
K poslednímu utkání sezóny jsme přijeli do Kopřivnice.
Bohužel jsme se museli obejít bez několika hráčů a to zřejmě rozhodlo.
Museli jsme přeskládat obrannou čtveřici a ta nestačila na rychlonohého útočníka domácích, který nám nasázel všech pět branek. Výsledek není odrazem dění na hřišti, ale především výborným výkonem tohoto hráče.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal )

téma Vítězné domácí loučení
Vydáno dne 12. 06. 2017 (2667x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs.  Slavia Orlová   5:0 (3:0)
Poslední domácí utkání této sezóny zvládli naši hráči výborně.
I když prvních deset minut jsme nehráli tak jak bychom chtěli, postupně jsme se dostali do tempa a k naší typické hře.
V 17.minutě jsme se ujali vedení po pěkné křídelní akci a centru Ježka se prosadil Blatný.
Kluci hráli dobře a soupeře přehrávali. Orlová se často uchylovala k nevybíravým zákrokům a slovník jejich hráčů by se měl zveřejňovat až po desáté večer.

téma Závěr sezóny zastihl starší žáky v herní pohodě
Vydáno dne 04. 06. 2017 (2971x zobrazeno)

• Spartak Jablunkov  vs  FC SO Bruntál  0:3 (0:2)
  • FC SO Bruntál  vs  Horní Suchá  6:2 (1:1)
Minulý víkend zajížděli naši kluci do vzdáleného Jablunkova.
Únavu ze strastiplné cesty jsme setřásli celkem brzy a i přes absenci kapitána Pawlity jsme předváděli pohledný fotbal.

téma Starší žáci zvládli náročný program
Vydáno dne 21. 05. 2017 (2623x zobrazeno)

- Frýdlant n.O. vs. FC SO Bruntál  1:3 (1:2)
- FC SO Bruntál vs. FK Krnov  2:5 (1:3)
- FC SO Bruntál vs. Ostrava Jih  3:0 (1:0)

Kvůli odloženému utkání s Krnovem čekal naše hráče náročný program, který zvládli jak herně, tak výsledkově.

téma Vítězství starších žáků
Vydáno dne 08. 05. 2017 (2617x zobrazeno)

FC SO starší žáci vs. SK Kravaře   4:1 (3:1)
Po dvou odložených kolech kvůli nepřízni počasí se kluci konečně dočkali mistrovského utkání.
A hned v úvodu ukázali , že chtějí vyhrát . Po chybě v obraně hostí se už ve druhé minutě prosadil Rajs. Ale také hosté dokazovali, že nepřijeli pouze na výlet a v 11. minutě se jim podařilo vyrovnat.

téma ​Vydřené vítězství
Vydáno dne 09. 04. 2017 (2739x zobrazeno)

FC SO Bruntál st.žáci  vs.  Brušperk   3:2  (1:1)
Po debaklu s Baníkem naši kluci chtěli dokázat, že jsou dobrým týmem a patří do horních pater tabulky KP. V cestě jim stál třetí celek soutěže Brušperk.
Naši se museli obejít bez zraněného Sekaniny a nemocného Zatloukala. To nám trošku zkomplikovalo situaci a museli jsme udělat posuny v sestavě.

téma Baník smetl starší žáky
Vydáno dne 04. 04. 2017 (2784x zobrazeno)

Baník Ostrava B vs. FC SO Bruntál starší žáci  13:0 (4:0)
Po podzimní domácí těsné porážce  1:2 jsme i v Ostravě doufali ve vyrovnaný zápas. Bohužel, doufali jsme marně a odvezli jsme si debakl.
Čelit domácím jsme vydrželi jen do 9.minuty, kdy se trefili poprvé. Do poločasu jsme inkasovali ještě třikrát. Hráli jsme bojácně, nedodržovali jsme domluvenou taktiku a domácím jsme v ničem nestačili.

téma Starší žáci zahájili jaro vítězně
Vydáno dne 27. 03. 2017 (2865x zobrazeno)

FK Nový Jičín vs.  FC SO starší žáci  2:4 (1:1)
Ke svému prvnímu utkání v jarní části soutěže nastoupili naši kluci na půdě Nového Jičína.
Od začátku se hrál vyrovnaný duel a hlavně na našich hráčích bylo znát brzké vstávání. Prvních dvacet minut měli naši trenéři dojem, že jsou kluci ještě v autobuse.
Domácí nás nenechali hrát naši hru a sami hrozili především ze standardních situací.

téma Vítězství v Šumperku
Vydáno dne 19. 02. 2017 (2955x zobrazeno)

FK Šumperk U14  vs.  FCSO starší žáci   0:2  (0:0)
K přípravnému utkání na jarní část sezóny zajížděli naši hráči na hřiště ligového Šumperka. Domácí hráči složení s ročníku 2003 měli proti našim mírný handicap, jelikož v našem týmu hrálo pět hráčů ročníku 2002.
Utkání mělo velmi dobrou úroveň díky oběma celkům. Domácí byli fotbalovějším týmem, drželi míč na svých kopačkách, ale to vše jen na vlastní polovině. Na útočné polovině už si nevěděli rady a naráželi na naši dobře organizovanou obranu a za celý zápas se nedostali do žádné větší šance.

téma Starší žáci přeborníky okresu. Dominik Rajs nejlepším střelcem
Vydáno dne 05. 02. 2017 (3300x zobrazeno)

Další z halových turnajů o přeborníka OFS Bruntál byl na programu v neděli 5.2. a o titul si to rozdali starší žáci. Turnaje se zúčastnilo devět týmů ve dvou skupinách, ze kterých první dva postoupily do semifinále.
Naši kluci měli ve skupině Břidličnou, Zátor, Rýmařov, Juventus. Druhá skupina byla čtyřčlenná ve složení Krnov, Jindřichov, Benešov a Vrbno P.P..

téma Ve Štúrově jsme na domácí nestačili MŠO Štúrovo - FC SO Bruntál 7:1
Vydáno dne 31. 01. 2017 (2727x zobrazeno)

Dobrý deň pán Urban,
v prílohe Vám posielam fotografie z prípravného zápasu U15 medzi MŠO Štúrovo a FC SO Bruntál. Zápas sa hral v maďarskej obci Tát, teplomer ukazoval mínus osem stupňov celzia, napriek tomu zápas mal veľmi dobrú úroveň. Po náročnom zápase chlapci si oddýchli na termálnom kúpalisku.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu!
S pozdravom
                                                                                  Zoltán Tóth
                                                                            riaditeľ MŠO Štúrovo

téma ​Starší žáci do Štúrova
Vydáno dne 20. 01. 2017 (2635x zobrazeno)

Na třídenní přípravný kemp odjíždějí v pátek 27.1. do družebního města Štúrova naši starší žáci.
Vedle treninků a regenerace v termálech čeká na naše chlapce také přátelské utkání s domácím týmem.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.