Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Zobrazeno: 15 (z celkem 29 nalezených)

| 1-15 | 16-29 |

téma Naše přípravka druhá na halovém OP - U11 - 26.2.2022
Vydáno dne 28. 02. 2022 (682x zobrazeno)

( celý článek | vložil: Jan Urban )


téma Přeborníkem okresu v hale mladší přípravka SO Bruntál
Vydáno dne 02. 03. 2020 (2572x zobrazeno)

Bruntál - Seriál letošních mládežnických halových turnajů v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2020“ zakončil minulou neděli v bruntálské sportovní hale kláním nejmladší kategorie, mladší přípravky, po skončení měli nejvíce důvodů k radosti naděje FC SO Bruntál.
Šest nejlepších týmů mladší přípravky okresu Bruntál zápolilo v nedělním dopoledni v bruntálské sportovní hale o titul halového přeborníka OFS Bruntál mezi mladšími přípravkami. Od zahájení se vedli nejlépe naděje FC SO Bruntál, které nakonec dosáhli na první dvě místa. Dobře si vedli i třetí Rýmašovští a také týmy Břidličné a Horního Benešova nezklamali. V omezeném počtu hráčů bojovali o co nejlepší výsledky i věkově mladší fotbalisté Krnova. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Po vynikajícím finále slavil úspěch FC SO Bruntál
Vydáno dne 24. 02. 2020 (1934x zobrazeno)

Bruntál – Halové mládežnické turnaje „O přeborníka OFS Bruntál 2020“ pokračovaly minulou sobotu v bruntálské sportovní hale kláním starší přípravky, po skvělém a strhujícím finálovém utkání se z vítězství radoval FC SO Bruntál před Jiskrou Rýmařov.

K turnaji o titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie starších přípravek se do Bruntálu sjela špička deseti nejlepších týmů okresu. Od ranních hodin se ve dvou skupinách bojovalo o postup do semifinále a nasazení do dalších utkání o umístění. Celý turnaj provázela výborná atmosféra zaplněných ochozů na tribunách a nadšené výkony všech účastníků, kteří nechávali na palubovce všechny síly.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Na Přeborech OFS v hale naši mladší žáci čtvrtí
Vydáno dne 17. 02. 2020 (2055x zobrazeno)

Bruntál – Série mládežnických halových turnajů „O Přeborníka OFS Bruntál 2020“ pokračoval minulou sobotu v bruntálské sportovní hale turnajem mladších žáků a mezi špičkou deseti oddílu celého okresu měli po skončení nejvíce důvodů k radosti mladí fotbalisté Juventusu Bruntál.
Vydařené klání mladších žáků se hrálo ve dvou skupinách systémem každý s každým. Zaplněná hala sledovala po celý den zajímavá a dramatická utkání. Mladí fotbalisté všech oddílů se snažili odvádět co nejlepší výkony a diváci se rozhodně nenudili.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Titul přeborníka okresu pro starší přípravku Fc Slavoj Olympia Bruntál
Vydáno dne 21. 06. 2019 (2136x zobrazeno)

​Tým složený z hráčů ročníku narozených v roce 2009 si zaslouženě vybojoval vítězství v letošním ročníku okresního přeboru v kategorii starší přípravky.
Po celou sézonu tento tým dokazoval nejlepší formu a často odcházel ze hřiště za velkého aplausu přítomných diváků. V posledním utkání této sézony se utkal náš tým proti vítězi druhé skupiny. Soupeřem byli Krásné Loučky a vítězství týmu bruntálských v poměru 16:1 jen ukázalo suverenitu našeho mužstva v celé soutěži.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Naše mladší přípravka dosáhla na titul
Vydáno dne 12. 06. 2019 (2120x zobrazeno)

Mladší přípravka FC Slavoj Olympia Bruntál může slavit po skončení letošního ročníku okresního přeboru mladší přípravky zasloužený titul přeborníka OFS Bruntál SR 2018/2019.
Tým ve složení brankář Matyáš Jelínek a hráči David Kolečkář, Alex Dvořák, Adam Šprtel, Robert Ozorovský, Daniel Drescher, Kryštof Valouch, Filip Papaj, Vít Kocián, Vladimír Šimurda a později zapojeni Štěpán Červinka s Filipem Doležalem prokázal v průběhu celé soutěže nejlepší kvality a zcela po právu bere pohár pro nejlepší tým okresu kategorie mladších žáků.
Vítězství v soutěží mladší přípravek posílá nadějný bruntálský tým do krajského finále, které proběhne příští
týden na hřišti FC Karviná za účasti vítězů okresů Opava, Nový Jičín, Frýdek – Místek, Ostrava, Karviná a Bruntál.
Vedení týmu věří,že i tam se nadějný kolektiv neztratí a naváže na úspěšnou sezónu. Blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Přeborníkem starší přípravky FC SO Bruntál
Vydáno dne 25. 02. 2019 (2560x zobrazeno)

Bruntál – Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2019“ se v sobotu uskutečnil v bruntálské sportovní hale, po celý den zápolilo deset týmů starší přípravky a po skončení měli nejvíce důvodů k radosti naděje domácího FC SO Bruntál.
Diváci ve slušně zaplněné bruntálské sportovní hale se nenudili a od prvního utkání sledovali zajímavé a urputné boje mladých fotbalových nadějí nejlepších deseti týmů okresu kategorie starší přípravky.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Mezi mladšími žáky nejlepší FCSO Bruntál
Vydáno dne 17. 02. 2019 (2626x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí už čtvrtý letošní mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2019“ se uskutečnil v minulou sobotu 16. února v bruntálské sportovní hale. 
​O titul nejlepšího halové týmu okresu kategorie mladších žáků zápolilo celkem devět týmů. Ve dvou skupinách se bojovalo o dvě postupová místa do semifinále a také nasazení do utkání o konečné pořadí. Diváci v zaplněné hale mohli po celý den sledovat zajímavá a dramatická utkání kvalitní úrovně. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Naši starší žáci na OP v hale třetí
Vydáno dne 28. 01. 2019 (2385x zobrazeno)

Bruntál – Další mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2019“ proběhl v sobotu 26.1.2019 ve sportovní hale v Bruntále. 
​O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolilo ve dvou skupinách celkem jedenáct nejlepších mužstev okresu kategorie starších žáků. Zaplněná bruntálská hala mohla sledovat po celý den zajímavá a dramatická utkání. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​ Naši starší dorostenci přeborníky okresu v hale
Vydáno dne 21. 01. 2019 (2541x zobrazeno)

Ve druhém letošním mládežnickém halovém turnaji v kopané O přeborníka Ofs Bruntál 2019 zápolili minulou sobotu v bruntálské sportovní hale starší dorostenci čtyř oddílů.
Týmy FC SO Bruntál, Juventus Bruntál, Sokol Vrbno pod Pradědem a TJ Světlá Hora se spolu utkaly systémem každý s každým. V průběhu turnaje byla k vidění pěkná a dramatická utkání. Vrcholem pak byl závěrečným rozhodující zápas turnaje o prvenství mezi FC SO Bruntál a Vrbnem. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Mladší přípravky FC SO ovládly poslední přebor
Vydáno dne 09. 03. 2018 (2578x zobrazeno)

Bruntál – Závěrečným letošním mládežnickým turnajem v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ bylo v sobotu 3. března v bruntálské sportovní hale klání kategorie mladší přípravky. 
​Z původních deseti týmu nakonec bojovalo o titul nejlepšího halového týmu okresu systémem každý s každým celkem osm družstev mladší přípravky. Slušně zaplněná bruntálská hala mohla od rána sledovat zajímavá utkání a velmi nadšené a bojovné výkony všech malých hráčů, kteří se na palubovce haly postupně představili a nechali na ní všechny síly.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Mladší žáci na OP v hale čtvrtí
Vydáno dne 21. 02. 2018 (2543x zobrazeno)

Bruntál – Už čtvrtý mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ se uskutečnil v sobotu 17. února ve sportovní hale v Bruntále.
Devět účastníků zápolilo náročným systémem každý s každým o titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladších žáků pro rok 2018. Celý turnaj přinášel od začátku utkání až překvapivě velmi dobré úrovně a i vzácně vyrovnané výsledky.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Na OP v hale starších žáků jsme byli třetí
Vydáno dne 07. 02. 2018 (2517x zobrazeno)

Bruntál – Seriál mládežnických halových turnajů „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ pokračoval v neděli dalším turnajem.
V bruntálské sportovní hale si to o titul nejlepšího halového týmu okresu rozdalo osm týmů starších žáků. Hrálo se náročným systémem každý s každým a slušně zaplněná hala v Bruntále viděla zajímavá utkání velmi dobré úrovně. Jednotlivé zápasy přinášely vesměs vyrovnaný průběh a diváci se rozhodně nenudili. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Starší dorost FC SO Bruntál přeborníkem okresu v hale
Vydáno dne 29. 01. 2018 (2826x zobrazeno)

Bruntál – Druhým letošním mládežnickým turnajem o přeborníka OFS Bruntál v halové kopané bylo v sobotu v bruntálské sportovní hale klání starších dorostenců.
O titul nejlepšího halového týmu zápolila systémem každý s každým čtyři družstva. Nejlépe celým poměrně vyrovnaným turnajem kvalitní úrovně prošli fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál, kteří neztratili ani bod a stejně, jako před čtrnácti dny jejich kolegové z mladšího dorostu se radovali po zásluze z celkového vítězství. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )
| 1-15 | 16-29 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - Ing. Marek Jelínek
mobil: 420/737 783 242
e-mail: jelinek@mfkbruntal.cz

Tréninky / zápasy
07.03.2022:
28.02.2022:
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.