Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Z Krnova vezeme všechny body
Vydáno dne 10. 08. 2022 (1165x zobrazeno)

FOTOGALERIE/ První letošní velké derby se stalo kořistí Bruntálu. Svěřenci trenéra Martina Kotaly dokázali vyhrát v Krnově 1:0. Hrdinou zápasu se stal Jan Rončák, který v dvaasedmdesáté minutě odšpuntoval bruntálskou radost. Nutno říci, že šance měl i domácí Krnov. Čerstvá posila Bruntálských, brankář Martin Rozsypal ale svou bránu na tvrdo zamkl.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal )

téma Bruntál začal s přípravou, nováčkem brankář Košec
Vydáno dne 08. 07. 2022 (951x zobrazeno)

Středa byla prvním dnem letní přípravy bruntálských fotbalistů. Divizní účastník hlásí první změny v kádru. Trenér Martin Kotala nebude moc počítat s dvěma zkušenými hráči. Klub opustil ofenzivně laděný záložník Jan Urban a obránce Leoš Švancer.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Podívejte se: Starší přípravka Bruntálu startovala na turnaji v Salzburgu
Vydáno dne 01. 07. 2022 (765x zobrazeno)

Fotbalisté starší přípravky Slavoj Olympie Bruntál se představili na mezinárodním turnaji v rakouském Salzburgu, který nesl název Itzlinger Sommercup. Do bojů zasáhlo dvacet týmů z deseti zemí. Bruntálský výběr obsadil na konec třinácté místo.

téma Bruntálu nevyšel první poločas, dostal čtyřku
Vydáno dne 20. 06. 2022 (806x zobrazeno)

Bruntálští fotbalisté v posledním zápase letošní sezony své fanoušky nepotěšili. Utkání s Bohumínem nezvládli. Vůbec jim nevyšel první poločas a nakonec prohráli 1:4.

téma Derby pro Bruntál, Urban se trefil z půlky
Vydáno dne 14. 06. 2022 (746x zobrazeno)

Divizním králem Bruntálska se pro letošní sezonu stali fotbalisté Bruntálu. V sobotu se jim podařilo vyhrát těžký duel na hřišti rýmařovské Jiskry. Pod vítězství 2:0 se podepsali brankami Šindler s Urbanem. Druhý jmenovaný překonal gólmana Kameníka dokonce lobem z půlky hřiště.

téma Bruntál hlásí cenný skalp, porazil béčko Opavy
Vydáno dne 07. 06. 2022 (858x zobrazeno)

Velmi cenný skalp urvali v neděli fotbalisté Bruntálu. Necelé čtyři stovky diváků vidělo dobrý výkon týmu Martina Kotaly. Domácí porazili rezervu druholigové Opavy 2:0.

téma Bruntál mocně finišoval, body ale nepřivezl
Vydáno dne 23. 05. 2022 (716x zobrazeno)

S dorostencem Danielem Dolanským v brance se představili fotbalisté Bruntálu na hřišti v Novém Jičíně. Tým kouče Martina Kotaly si vytvořil několik šancí. Neotřáslo s nim ani tříbrankové manko. Nakonec odešel ale poražen v poměru 2:3.

téma Bruntál sestřelil Dětmarovice čtyřmi góly
Vydáno dne 19. 05. 2022 (815x zobrazeno)

Téměř čtyři stovky diváků sledovaly jasné vítězství Bruntálu nad Dětmarovicemi. Domácí fotbalisté navázali na druhý poločasu duelu s Frenštátem. Po dobrém výkonu slavili vítězství 4:0.

téma Bruntál povstal z popela! Ve druhém poločase urval zlatý bod
Vydáno dne 13. 05. 2022 (901x zobrazeno)

V poločase byli zralí na ručník, nakonec fotbalisté Bruntálu ve středu urvali zlatý bod. Svěřencům trenéra Martina Kotaly nevyšel v dohrávce šestnáctého kola s Frenštátem vůbec první poločas. Hráli špatně a nabrali v něm tříbrankové manko. Ve druhé půli ale předvedli parádní výkon, manko vymazali a minutu před koncem vyrovnali Ondřejem Kušnírem na konečných 3:3.

téma Bruntál rychle vedl, nakonec prohrál
Vydáno dne 02. 05. 2022 (861x zobrazeno)

Bruntálští fotbalisté hostili v neděli favorizované Vítkovice. Začátek neměli špatný, šli do vedení. Jenomže další průběh duelu patřil ostravskému týmu. Ten dal tři góly a nakonec vyhrál 3:1.

téma Bruntál zahazoval šance, nakonec dostal trojku
Vydáno dne 25. 04. 2022 (902x zobrazeno)

V nedělním dopoledni se fotbalisté Bruntálu představili na hřišti karvinské Kovony. Domácí celek poslal do hry několik hráčů z prvního týmu, a to i včetně exopavského Lukáše Holíka. Bruntálští měli ve hře dobré momenty, na rozdíl od domácích ale neproměňovali šance a prohráli 0:3.

téma DENÍK - rozhovor s Leošem Švancerem
Vydáno dne 15. 03. 2022 (852x zobrazeno)

téma Bruntál čeká soustředění, novou posilou Švancer
Vydáno dne 14. 03. 2022 (813x zobrazeno)

Fotbalisté Bruntálu hlásí velkou posilou. Z Pustějova přichází zkušený obránce Leoš Švancer. Svěřence trenéra Martina Kotaly čeká nyní soustředění a přípravné zápasy s Medlovem a Startem Brno.

téma Bruntál uhrál třináct bodů. Trápila nás koncovka, řekl trenér Kotala
Vydáno dne 14. 12. 2021 (1210x zobrazeno)

Třináct bodů posbíral v podzimní části fotbalové divize Slavoj Olympia Bruntál. Je z toho průběžné jedenácté místo. Tým z okresního města mohl bodů uhrát více, ale trápil se v koncovce. Svědčí o tom i fakt, že nejlepším střelcem týmu byl se čtyřmi brankami obránce Ondřej Kušnír.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.