Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma ​Mladší dorost v přípravě úspěšný
Vydáno dne 20. 02. 2017 (2633x zobrazeno)

HFK Olomouc - FCSO Bruntál  3:1
První zápas odehrál náš mladší dorost 28.1. na hřišti HFK Olomouc.
Od první minuty se hrálo ve svižném tempu, ve kterém se naši plně vyrovnali soupeři, což vedlo k bez brankovému poločasu. Na začátku druhého poločasu se prosadil Snokrot a vedli jsme 0:1. Hrálo se rychle z jedné strany na druhou a v 70. minutě se dočkali domácí a vyrovnali na 1:1.

V 75.  minutě byla proti nám nařízená penalta a bylo to 2:1. V poslední minutě se opět radovali domácí a zvýšili své vedení na konečných 3:1. I přes prohru byla hra vyrovnaná a naši kluci se neztratili.
Střelec branky: Snokrot Martin

FK Šternberk - FCSO Bruntál  1:2
Ke druhému odjely kluci 5.2. do Šternberka.
Na menší Šternberské UT  se hrál rychlý s kombinační fotbal plný osobních soubojů, ve kterých jsme se postupně začali prosazovat, což vedlo ke vstřelení dvou branek.
V druhém poločase byla situace stejná, ale naši kluci i přes nastřeleni dvou tyčí nedokázali skórovat a tak na závěr soupeř z přímého kopu snížil na konečných 1:2.
Střelci branek: Ujfaluši  Jiří, Švéda Václav

FCSO Bruntál - Polonya Glubczyce  8:1
Třetí zápas se odehrál  11.2. proti Polskému týmu  Polonia Glubczyce.
Polsky tým začal velice důrazně a prvních 15 minut se hrálo na naší půlce. Potom se ale naši hráči začali prosazovat a do konce prvního poločasu jsme nastříleli čtyři branky.
Ve druhém poločase bylo již vše v na našich kopačkách a kluci nastříleli další čtyři branky.
Soupeř v závěru korigoval na konečných 8:1.
Střelci branek: Snokrot Martin 2x, Gono Filip 2x, Strapek Jiří 2x, Kubesa Štěpán, Bouchal Martin.

FCSO Bruntál - FK Šternberk  5:4
Čtvrtý zápas jsme odehráli doma 19.2. proti Šternberku.
První poločas byl v našem podání standartní a vedli jsme 2:0.
Ovšem v druhé půlce jako když někdo otočí vypínačem. Kluci přestali hrát a nechali se přehrávat v soubojích a toho soupeř bezezbytku využil a během 30 minut otočil na 2:4.
Naštěstí se kluci v posledních 10 minutách vzpamatovali a vstřelili rychlé tři branky na konečných 5:4.
Střelci branek: Snokrot Martin 2x, Gono Filip, Kubesa Štěpán, Strapek Jiří.

Sestava: Šidlák, Slovák, Kostelanský, Snokrot, Gono, Ujfaluši, Kubesa, Slavík, Kubičík J. Kubičík M,
Bouchal, Guzan, Strapek, Švéda, Fiala, trenér: Milan Schovánek, asistent: Vlastimil Lukeš

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.