Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Fotbalistky spojují národy
Vydáno dne 03. 01. 2017 (3876x zobrazeno)

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Fotbalistky FC SO Bruntál jasně přehrály Brušperk a vysoko zvítězily
Vydáno dne 01. 06. 2016 (2881x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – SK Brušperk  6:0  (4:0)
V posledním kole  Moravskoslezské ligy žen přivítaly fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál  soupeřky z Brušperku a jednoznačně vyhrály. Bruntálský tým byl téměř kompletní a bylo to znát. Svého soupeře od počátku přehrávaly a dávaly i pěkné branky.

téma Naše fotbalistky překvapivě vyhrály v Brně
Vydáno dne 24. 05. 2016 (2876x zobrazeno)

Horní Heršpice „B“ -  FC Slavoj Olympia Bruntál   1:2  (1:2)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál odehrály své předposlední utkání v Brně na půdě výborného soupeře, který byl posílen o šest hráček A týmu. Přesto hráčky Bruntálu byly více než vyrovnaným soupeřem a utkání nakonec zaslouženě rozhodly pro sebe.
Hostující celek byl od počátku utkání aktivní a v 11. minutě se již dokázal po pěkné kombinační akci prosadit, kdy Šandová našla ideálně Annu Puškovou 0:1. Bruntálské fotbalistky si dokázaly i s podporou větru vytvořit nejen převahu, ale i šance ovšem nepodařilo se jim některé dotáhnout do zdárného konce.

téma Jednoznačné vítězství Bruntálských fotbalistek ve Vítkovicích
Vydáno dne 17. 05. 2016 (2848x zobrazeno)

MFK Vítkovice - FC Slavoj Olympia Bruntál   1:8 (0:5)
Další kolo nadstavby odehrály fotbalistky FC SO Bruntál ve Vítkovicích kde nakonec po jednoznačném průběhu vysoko zvítězily. Do konce soutěže zbývají poslední dvě kola. Nejdříve zajíždějí hráčky Bruntálu do Horních Heršpic v neděli 22.5. a o týden později hostí doma Brušperk.

téma Bruntálské fotbalistky jen remizovaly v Brušperku
Vydáno dne 11. 05. 2016 (2951x zobrazeno)

SK Brušperk  -  FC Slavoj Olympia Bruntál   2:2  (1:1)
V dalším utkání zajížděl tým fotbalistek FC SO Bruntál do Brušperku opět v nekompletní sestavě a s domácím týmem remizoval.
Hostující celek i bez několika hráček základní sestavy chtěl od počátku diktovat tempo hry, což se téměř dařilo, ovšem ve 14. minutě zahrával domácí tým pokutový kop a ujal se vedení.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál ztratily vyhrané utkání v poslední minutě
Vydáno dne 11. 05. 2016 (2835x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – Horní Heršpice „B“  2:2 (2:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál hostily celek z Horních Heršpic, který je velmi ambiciózní. V utkání v němž vedly o dva góly zbytečně ztratily v poslední minutě po vlastních chybách.
Utkání bylo od počátku poměrně vyrovnané, ale domácí celek měl míč více na svých kopačkách. Svou posléze mírnou převahu vyjádřil i gólově, kdy ve 26. minutě využila Šandová chyby hostující brankářky při malé domů a otevřela skóre. Domácí celek byl v tu chvíli lepším týmem, ale své dvě další šance nevyužil.

téma Další vítězství fotbalistek Bruntálu v MSFLŽ nad Vítkovicemi
Vydáno dne 25. 04. 2016 (3153x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – MFK Vítkovice   5:1  (3:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál hostily v nadstavbové části hráčky Vítkovic a po dobrém výkonu bez problému zvítězily. V dalším utkání hostí opět na domácím hřišti v Kočově hráčky Lokomotivy Horní Heršpice v neděli 1.5. od 11 hodin.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál s přehledem zvítězily
Vydáno dne 20. 04. 2016 (3004x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – SK Brušperk  4:0  (2:0)
V dalším utkání moravskoslezské ligy žen přivítaly fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál  soupeřky z Brušperku a po celé utkání byly lepším týmem a v utkání s přehledem dominovaly. Nyní čeká celek v příštím týdnu opět utkání doma kdy v sobotu 23.4. od 11 hodin hostí doma celek Vítkovic.

téma Smolná porážka žen v Hodoníně s vedoucím týmem MSLŽ
Vydáno dne 12. 04. 2016 (2623x zobrazeno)

FC Nesyt Hodonín - FC Slavoj Olympia Bruntál  2:0 (1:0)
V dalším  utkání v Moravskoslezské lize žen čekal  fotbalistky FC SO Bruntál velmi vzdálený  kilometrově vedoucí tým FC Nesyt Hodonín. Utkání mělo velmi dobrou úroveň a hostující fotbalistky odešly sice poraženy, ale také trochu ukřivděné. V dalším kole hostí doma v sobotu 16.4. od 11 hodin tým Brušperku v Kočově na trávě.

téma ​Bruntálské fotbalistky zvítězily překvapivě ve Valašském Meziříčí
Vydáno dne 06. 04. 2016 (2636x zobrazeno)

TJ Valašské Meziříčí  -  FC Slavoj Olympia Bruntál   0:1  (0:0)
Ve svém druhém jarním utkání zvítězily fotbalistky FC SO Bruntál zaslouženě ve Valašském Meziříčí, který je na 2.místě tabulky MSLŽ. V tom prvním minulý týden prohrály doma nešťastně s týmem Nových Sadů 1:2.
Tým fotbalistek FC SO Bruntál nastoupil do jarní části obměněn o několik hráček, kterým skončilo hostování nebo přestoupily tak jako Sára Lacková, kterou si vyhlédla Slávia Praha při našem pohárovém utkání a tak již nastupuje za tento klub v 1.lize. Podařilo se zapracovat další nové mladé hráčky a ihned to přineslo ovoce.

téma ​Fotbalistky FC SO Bruntál nešťastně prohrály v MSFL
Vydáno dne 06. 04. 2016 (2888x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – FK Nové Sady  1 : 2   (0 : 1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál  v prvním jarním hostily celek z Nových Sadů, který patří v soutěži k nejzkušenějším. Utkání bylo naprosto vyrovnané a právě zkušenost hostí rozhodla. Utkání by slušela zcela jistě remíza.

téma Stop v poháru s pražskou Slavii se vztyčenou hlavou
Vydáno dne 25. 11. 2015 (3260x zobrazeno)

Čtvrtfinálový účastník letošní Ligy Mistrů žen, věhlasná  Slavia Praha, zavítala v nedělním chladném popoledni k osmifinálovému pohárovému duelu KFŽ na hřiště domácího bojovného dívčího týmu FC Slavoj Olympia Bruntál a před návštěvou více jak pěti set příznivců si po skončení odvezla vysoké vítězství.
Nadmíru atraktivní pohárové utkání přilákalo na bruntálský Městský fotbalový stadión v samém závěru letošní fotbalové sezóny rekordních více jak 500 diváků, kterým se představila slavná Slavia Praha s osmi reprezentantkami ve svém středu. „Vzhledem k náročnému programu, kdy jsme ještě v týdnu hrály v ruském Phermu osmifinálové utkání Ligy Mistrů, jsme nepřijely do Bruntálu ne zcela kompletní a nechali jsme některé hráčky odpočinout. Šanci dostaly hráčky z lavičky a také našeho juniorského družstva“, říká na úvod zápasu trenér Slavie Anton Mišovec.

téma Naše ženy proti Slavii Praha
Vydáno dne 09. 11. 2015 (3668x zobrazeno)

V dalším pohárovém kole přivítaly naše fotbalistky pod reflektory bruntálské umělé trávy v nedělním podvečeru ligový tým Pardubic a po devadesáti minutách a vítězství na pokutové kopy vyzvou na svém hřišti o příštím víkendu v pohárové cestě věhlasnou Slavii Praha.
Atraktivní pohárové utkání žen mezi fotbalistkami Bruntálu a Pardubicemi přilákalo do ochozů bruntálské umělé trávy slušnou návštěvu a ta mohla od začátku sledovat výborný výkon domácího kolektivu. Pardubické hráčky působili fotbalovým dojmem, ale domácí se jim nasazením i herně dokázaly v celém zápase vyrovnat.

téma Smolná porážka fotbalistek v Brně- Horních Heršpicích
Vydáno dne 03. 11. 2015 (2945x zobrazeno)

Horní Heršpice „B“  - FC Slavoj Olympia Bruntál   3:1   (0:1)
V posledním utkání podzimní části odehrály fotbalistky FC SO Bruntál v Heršpicích kde nastoupily proti notně posílenému týmu domácích hráček za ,které jich nastoupilo sedm z vyšší soutěže druhé celostátní ligy. Přesto více jak 60 minut vzdorovaly a nechybělo moc,aby si odvezly příznivější výsledek.
Domácí tým vstoupil pochopitelně do utkání sebevědomě a již do 5 minuty si vytvořil dvě jasné šance, ale Švajdovou v brance hostí nedokázaly překonat. Zvláště dvě zahraniční posily Heršpic dělaly hostujícím hráčkám starosti. Byly téměř všude. Přesto hostující celek úvodní tlak domácích přežil bez úhony a postupně srovnával hru.

téma Naše fotbalistky vyhrály vysoko v dohrávce v Brušperku
Vydáno dne 01. 11. 2015 (2939x zobrazeno)

SK Brušperk - FC Slavoj Olympia Bruntál 1:6 (0:2)
Po minulé smolné porážce doma s Holešovskými holkami, hrály naše fotbalistky dohrávané utkání v Brušperku, kde po zlepšeném výkonu vyhrály. Střelecky se prosadila Šandová, která vstřelila tři branky. Do konce soutěže chybí jedno utkání a v tom v neděli nastoupí naše hráčky v Brně v Horních Heršpicích. O týden později 8.11. od 16:30 na umělé trávě v Bruntále hostí prvoligový celek Pardubic ve 2.kole poháru KFŽ, kdy by chtěly soupeřky zaskočit, jelikož vítěz se utká 15.11. se Slávii Praha, která hraje Ligu mistrů, kde dokázala vyřadit Bronby Kodaň a nyní má za soupeře fotbalistky z Permu.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.