Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma ​Bruntálské fotbalistky zvítězily překvapivě ve Valašském Meziříčí
Vydáno dne 06. 04. 2016 (2635x zobrazeno)

TJ Valašské Meziříčí  -  FC Slavoj Olympia Bruntál   0:1  (0:0)
Ve svém druhém jarním utkání zvítězily fotbalistky FC SO Bruntál zaslouženě ve Valašském Meziříčí, který je na 2.místě tabulky MSLŽ. V tom prvním minulý týden prohrály doma nešťastně s týmem Nových Sadů 1:2.
Tým fotbalistek FC SO Bruntál nastoupil do jarní části obměněn o několik hráček, kterým skončilo hostování nebo přestoupily tak jako Sára Lacková, kterou si vyhlédla Slávia Praha při našem pohárovém utkání a tak již nastupuje za tento klub v 1.lize. Podařilo se zapracovat další nové mladé hráčky a ihned to přineslo ovoce.

Domácí tým byl jasným favoritem a to i proto, že tým Bruntálu odjel bez 3 hráček základní sestavy. Ovšem ostatní hráčky je nahradily. Utkání se hrálo na umělé trávě, kde je hřiště menších rozměrů. To vyhovovalo domácím, ovšem hostující hráčky perfektně plnily zvolenou taktiku. Nejdříve měl šance domácí tým, ale v brance výborná Švajdová tým podržela. Hostující celek se ale pomalu osměloval a v 31. minutě mohla jít sama na domácí brankářku Klepáčková, ale bohužel ji míč odskočil. Po té se ve 42. minutě ocitla v šanci Dorňáková(Stefanovská), kdy dorážela míč po přímém kopu Jarošové, ale domácí hráčka vykopla z prázdné branky. Ve druhém poločase se hrálo nahoru dolů a oba týmy chtěly utrhnou vítězství na svou stranu. Šance byli na obou stranách, ale hostující celek měl větší. Dokonce vstřelil gól v 67. minutě Kappelovou, ale rozhodčí jej pro postavení mimo hru neuznali. V 72. minutě nastřelila tyč z přímého kopu po centru Jarošové hlavou Šandová. V 76. minutě vykopla naopak z prázdné brány míč na brankové čáře Klepáčková. Po té došlo ke zranění hostující brankářky, kdy domácí hráčka dostala po tomto zákroku žlutou kartu. Přesto Švajdová utkání se zraněním dochytala a ještě dokázala chytit jednu jasnou šanci domácích. Hostující celek čím dále častěji dobýval branku domácích a v 89. minutě se dočkal zaslouženého gólu, kdy k Jarošové se dostal odražený míč po rohovém kopu a krásnou střelou z úhlu nedala domácí brankářce šanci 0:1. Rozhodčí pak ještě nastavil 3 minuty, ale bruntálské hráčky si již překvapivé vítězství vzít nenechaly. V příštím utkání zajíždějí do Hodonína tedy vedoucího celku soutěže MSLŽ.

Branka: Jarošová

Manažer žen Ladislav Švajda: „Musím celý tým jen a jen pochválit. Již v minulém utkání prohrál doma smolně se zkušeným celkem Nových Sadů kdy by utkání slušela remíza. Nyní dokázal neskutečně bojovat a nakonec slavil zaslouženě vítězství. Některé hráčky podaly skvělý výkon,ale ostatní jim výborně sekundovaly. Máme velmi mladý tým a ještě ne tolik zkušený ovšem jako celek hraje moc dobře. Nyní nás čekají poslední dvě utkání základní části v Hodoníně a doma s Brušperkem a pot é bude nadstavbová část.“.

Sestava: Švajdová, Kremserová, Balážová, Maková, Dorňáková(Stefanovská), Klepáčková, Jarošová, Fišerová(55´Gocalová), Kappelová(86´Janíčková),

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.