Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma Z Krnova vezeme všechny body
Vydáno dne 10. 08. 2022 (1187x zobrazeno)

FOTOGALERIE/ První letošní velké derby se stalo kořistí Bruntálu. Svěřenci trenéra Martina Kotaly dokázali vyhrát v Krnově 1:0. Hrdinou zápasu se stal Jan Rončák, který v dvaasedmdesáté minutě odšpuntoval bruntálskou radost. Nutno říci, že šance měl i domácí Krnov. Čerstvá posila Bruntálských, brankář Martin Rozsypal ale svou bránu na tvrdo zamkl.

První minuty patřily domácímu Krnovu, který měl míč častěji na svých kopačkách. Na první zajímavou možnost se čekalo do 22. minuty. To si vzal balón domácí stoper Swiech, mimochodem fotbalista s výbornou kopací technikou. Míč nasměroval na přední tyč a gólman Rozsypal měl velké problémy, balon vyrazil na rohový kop. O šest minut později ukázali Bruntálští první ze svých nebezpečných brejků. Pokorný se snažil utéct krnovském obraně, ta ho nakonec zastavila. Z nadějné akce vytěžili hosté pouze roh. O pár chvilek později si vzal slovo znovu Pokorný. Tentokrát se do míče opřel zhruba z dvaadvacetimetrové distance a brankář Řeháček vyrazil míč s vypětím všech sil na břevno. Krnovští se také snažili tlačit dopředu. Bruntálská defenziva dirigovaná veteránem Kušnírem ale pracovala velmi dobře a když už bylo zle, zasáhl gólman Rozsypal.

Pro druhý poločas stáhl domácí kouč ze hry kapitána Sklenaříka a na hřiště poslal rychlíka Hrubého. První šanci druhého dějství měli Bruntálští. Rončák běžel sám na Řeháčka, ten ho vychytal. Krnov kontroval standardkou Swiecha a střelou Lyčky. Skóre zůstalo bez změny. V 72. minutě byl k vidění jediný gól zápasu, když centrovaný míč uklidil do sítě Rončák. Domácí se snažili o vyrovnání. To se jim nepovedlo. Nejblíže k němu měl Hrdlička, toho ale vychytal Rozsypal.

Krnov – Bruntál 0:1 (0:0)
Branka:
72. Rončák. Rozhodčí: Fryč – Broskevič, Krupa. ŽK: Macík – Vojtík, Rončák, Blažek, Goněc. Diváci: 985.
Krnov: Řeháček – Burian (64. Sabo), Igbinoba, Swiech (78. Hrdlička), Lyčka (64. Handlíř) – Tümmler, Kolbasa (73. Kmínek) – Hřivnáč, Macík, Václavek – Sklenařík (46. Hrubý). Trenér: Gustav Santarius.
Bruntál: Rozsypal – Galus, Kušnír, Vojtík, Goněc – Ostrák, Blažek, Hanel (73. Šanda), Knapp, Pokorný – Rončák (84. Cabal). Trenér: Martin Kotala.

autor: Roman Brhel

FOTOGALERIE

( ZPĚT | vložil: Radek Zatloukal | tisk | zdroj: bruntalsky.denik.cz / Roman Brhel )

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.