Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
téma Něco z historie - 1.FC Brno na otevření UT v Bruntále
Vydáno dne 14. 03. 2022 (656x zobrazeno)Bitvu seniorů vyhrály brněnské ikony

Bruntál - Bývalí ligoví fotbalisté a reprezentanti Brna přispěli ke slavnostnímu otevření umělého trávníku v Bruntále. Hvězdy jako Václavíček či Hron otestovaly sílu staré gardy Olympie. Výsledek? Bývalí čeští legionáři porazili domácí tým 4:1 i díky dvěma brankám Wágnera.

Na nový umělý trávník vyběhli nejprve seniorští fotbalisté ve slavnostní atmosféře, kterou ozdobili hosté v čele s generálním ředitelem Sazky Alešem Hušákem, místopředsedou ČSTV Praha Vladimírem Šimíčkem, předsedou KFS Ostrava Stanislavem Gajdůškem, bruntálským starostou Františkem Struškou a dalšími.

Hvězdy z Brna

V barvách brněnského oddílu se představily fotbalové ikony Hron, Jarůšek, Václavíček, Klimeš, Kopenec, Wágner, Šustr a další. Proti bývalým ligistům a reprezentantům se postavil domácí tým složený z bývalých hráčů Olympie a posil. Technicky hrané utkání bylo v úvodních minutách vyrovnané, ale na brněnských hráčích byla znát větší zkušenost. Tu prokázal při úvodním gólu nejprve René Wágner a po něm Švihálek.

Domácí nechtěli zaostat a snažili se kontrovat. Podařilo se jim to v polovině první půle, kdy se trefil v dresu Olympie vůbec poprvé hrající Kyselý. Olympia měla i další šance, ale nebezpečnější byli Brňané, kteří do přestávky přidali po Čejkově akci třetí gól. „Hřiště je velmi kvalitní, za našich mladých časů se nám o tom mohlo jen zdát. Hraje se nám tady dobře,“ pochvaloval si v poločase utkání šéf brněnského klubu Karel Jarůšek. „Je to pro nás určitě svátek, zahrát si proti Brnu, v jehož řadách hrají nejen bývalí ligoví hráči, ale i reprezentanti a olympijští vítězové,“ poznamenal kouč Olympie Josef Krajčovič.

Hřiště bude devizou

Také ve druhé půli měli zkušení fotbalisté Brna více ze hry. Svou zkušenost ukázal na straně hostů René Wágner, který druhým gólem poslal svůj tým do tříbrankového vedení. Olympia se v závěrečných minutách snažila, ale více šancí bylo k vidění před brankářem Olympie, který v závěru vychytal i Karla Jarůška. Exhibiční utkání seniorů tak skončilo vítězstvím 1.FC Brno v poměru 4:1.

„Slavnostního otevření zdejší umělé trávy jsme se rádi zúčastnili. Doufáme, že jsme diváky i v té zimě nezklamali a jestli budeme pozváni, tak rádi zase do Bruntálu přijedeme,“ řekl velezkušený Václavíček. „Umělá tráva bude určitě pro Bruntál a okolí vzhledem ke zdejším klimatickým podmínkám velkým přínosem. Hlavně mládež bude mít možnost kvalitní přípravy a odehrání zápasů i v nepříznivých podmínkách na jaře a na podzim,“ řekl ke slavnostní události na bruntálském hřišti předseda komise mládeže okresního fotbalového svazu Bruntál a hráč seniorského mužstva Jiří Stanovský.

„První tým přijel kompletní a příznivci je jen mohli sledovat v akci. Přítomna byla i celá řada osobností z řad hostů, což se také jen tak nepodaří. Myslím, že celé otevření bruntálské umělé trávy bylo více jak důstojné,“ dodal.

Olympia Bruntál – 1. FC Brno 1:4 (1:3)
Branky: Kyselý - Wágner 2, Švihálek, Čejka
Olympia Bruntál: Czakan, Krajčovič, Hanák, Dudík, Hleba, Urbaník, Krč, Kopec, Šanda, Kyselý, Zatloukal, Stanovský, Srník, Dorňák, Blahuta.
1. FC Brno: Hron, Nekula, Václavíček, Klimeš, Šustr, Čejka, Látal, Švihálek, Wágner, Jarůšek, Kopenec, Miloš.


 
Jiří Stanovský


Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/bitvu-senioru-vyhraly-brnenske-ikony20081206.html
 
 

Ligové Brno prověří Olympii. Bude to velký svátek, řekl Urban

Bruntál - Už dnes ve středu 3. prosince Bruntál zažije velký fotbalový svátek. Po dlouhých třiceti letech sem zavítá ligový celek. Po pražské Dukle, která se v minulém století utkala se Slavojem, prověří síly domácích fotbalistů Brno.

Slavnostní otevření umělého trávníku třetí generace ozdobí vůbec řada významných hostů včetně odchovance Jana Urbana či předních hráčů Gambrinus ligy. Že se jedná o zcela ojedinělou událost, ví i předseda bruntálské Olympie Jan Urban. „Bude to opravdu velký svátek našeho fotbalu a zapíše se do historie,“ vyprávěl v rozhovoru.

Prozraďte, na co se mohou dnes diváci těšit?
Možná se někteří ptají, proč otevíráme hřiště s umělým trávníkem až 3. prosince, když nám bylo předáno do užívání už 22. srpna. To proto, že až v tomto termínu po skončení ligy jsme měli jistou účast hráčů prvoligového Brna. Chtěli jsme našim fanouškům a příznivcům, ale i hráčům, dát malý dárek k oslavě dvacátých narozenin našeho klubu, které letos slavíme. V Bruntále se o ničem jiném už měsíc nemluví a hráči se těší na to, že si zahrají proti tak slavným fotbalistům. Bude to opravdu velký svátek našeho fotbalu a zapíše se do historie.

Jak se vám vůbec podařilo přilákat brněnské fotbalisty?
Ptáte se, proč jsme chtěli na otevírání trávníku právě 1.FC Brno a ne třeba Baník. Na to je zcela jasná a logická odpověď. Náš odchovanec Honza Urban hraje právě v Brně, brněnská firma Prostavby Brno a.s. hřiště postavila, a tak nebylo co řešit.

Trávník i pro školy

Pro bruntálský fotbal to bude asi velká událost, že?
Jak jsem již říkal v úvodu. Utkání bude odměnou pro naše hráče, ale i funkcionáře, kteří si zahrají za starou gardu. Vždyt hrát třeba proti Jarůškovi, Wágnerovi, Václavíčkovi, Márošimu, Dostálovi, Trousilovi, Poláchovi, Střeštíkovi či Lejsalovi se každému nepodaří a bude to pro každého životní zážitek. Vždyť co hráč, to fotbalový pojem.

Myslíte, že Olympia má na to sehrát s Brnem alespoň obstojnou hru?
V neděli přijel po zápase s Libercem na pár hodin domů syn Honza. Ptal jsem se ho, zda přijedou kompletní a kolik nám dají. Také on vyzvídal. Když jsem mu řekl, že se na ně chystáme v silné sestavě, zvážněl: ale tati, budeme hrát jen sranda zápas, ne? Trošku jsme se potom hecovali. Určitě bude nějaká sázka. Věřím, že naši hoši budou hrát o nejčestnější výsledek a ostudu neudělají. O výsledek tolik nepůjde, hlavně ale ať mají i diváci pěknou podívanou a zážitek.

Přejděme k novému hřišti. Komu bude umělý trávník sloužit?
Už máme také malou statistiku. Od 1.9. do 31.10. bylo na umělce odtrénováno celkem 140 hodin, z toho FC Slavoj 105, Olympia 19 a školy a veřejnost 16 hodin. Dále bylo v této době odehráno 26 zápasů Olympie a Slavoje, z toho 22 mládežnických, dvakrát ženy a dvakrát muži, což jistě hovoří za vše. Školy mají trávník v dopoledních hodinách od pondělí do pátku zdarma, veřejnost má zdarma dvě hodiny ve čtvrtek a neděli.

A kdo se finančně podílel na jeho realizaci?
Výstavba trávníků a osvětlení stála 15 milionů korun. Z toho jsme získali z ČSTV a MŠMT ČR 10 milionů, město Bruntál věnovalo zbývajících 5 milionů. Velmi dobrou spolupráci jsme měli se společností Prostavby Brno, která trávník v rekordním čase postavila. Sociální zařízení máme v prostorách zimního stadionu, za což musíme moc poděkovat Technickým službám Bruntál, které nám velmi vycházejí vstříc a máme s nimi výbornou spolupráci. Nyní budeme hledat peníze na šatny a sociální zařízení s bufetem. Máme již příslib peněz a budeme to možná realizovat již v roce 2009.

Hřiště je kvalitní

O jaký typ se jedná? V Krnově mají údajně kvalitnější…
Jedná se o trávník třetí generace, který má gumové granule. Radili jsme se o tom s odborníky a Ti nás zase zrazovali z podkladu, který je v Krnově. S povrchem jsme velmi spokojeni a všechna mužstva, která u nás hrála, si ho moc pochvalovala. Také osvětlení má již vyšší stožáry a tak nesvítí hráčům do očí. Před měsícem nám ČMFS Praha udělil na hřiště certifikát, který říká, že hřiště splňuje podmínky herní i světelné až po třetí ligu. Pro Olympii, FC Slavoj i okolní kluby bude mít hřiště velký přínos především na jaře a na podzim, kdy jsou přírodní terény mokré a blátivé. Věřím, že se to projeví i na výkonnosti všech mužstev.

Jaké hosty tedy očekáváte na slavnostním otevření trávníku?
Máme přislíbenou účast hejtmana Moravskoslezského kraje Jaroslava Palase, předsedy ČMFS Pavla Mokrého, místopředsedy ČSTV Vladimíra Šimíčka, generálního ředitele a.s. Sazka Aleše Hušáka či šéfa brněnského klubu Romana Prose. Pásku bude společně s nimi stříhat starosta města František Struška a místostarostové. Pozvali jsme také samozřejmě všechny představitele města a sponzory.
 
Jiří Gajdoš


Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/ligove-brno-proveri-olympii-bude-to-velky-svatek-r.html
 
 

Heinz: Na výsledku nezáleží, ale hráli pěkně

Bruntál - Stál v dětském hloučku, obklopený nadšenými obdivovateli. „Marku, máte prosím kartičku?“ žadonili malí fotbalisté. Bývalý český reprezentant vyhověl všem. Tedy téměř. „Bohužel, kartičky už došly,“ řekl směrem ke smutné skupince. I přesto ale rozdal ještě několik desítek podpisů, než se naděje bruntálského fotbalu definitivně rozprchly.

Marek Heinz má za sebou zvláštní rok. Z francouzského druholigového Nantes zamířil evropský tulák zpátky do české nejvyšší soutěže. Ostravský Baník? Kdepak. Kdysi nejlepší střelec ligy se v září překvapivě upsal Brnu. Nastoupil už k osmi zápasům, ale dříve obávaný kanonýr se zatím krčí ve svém vlatním stínu. Povedený návrat to nebyl, ví Heinz. I proto uvítal exhibici na půdě bruntálské Olympie. „Bylo to samozřejmě milé zpestření po té náročné sezoně,“ vysvětlil.

Střelecké trápení jej provázelo i ve středu. Šance měl, několikrát zamotal domácím obráncům hlavu kličkami. Ale gól? To je pro Heinze takřka zapověžený termín. Tedy minimálně na podzim. Ani olomoucký odchovanec však nedělá z brněnského vítězství žádnou vědu. „Na výsledku nezáleží, důležité je, že Bruntál má nové hřiště,“ vysvětloval po přestávce.

Chválil domácí

Ostatně váze zápasu podřídil i nasazení. Hrál stejně jako většina jeho spoluhráčů. Tedy na půl plynu. „Myslím, že nikdo do toho nešel skutečně úplně naplno. Byl to přátelák, nešlo tady o nic. Důležité bylo, aby zápas přilákal dost lidí,“ dodal bývalý hráč například tureckého Galatasaray Istanbul. Od exhibičního zápasu Heinze neodradila ani tuhá zima, která dala zabrat především stojícímu publiku. „Taková je i v Brně, ale tady foukal i vítr, což bylo dost nepříjemné,“ prozradil.

„Zápas byl naplánovaný mezi kluby dlouho dopředu. Moc jsme se nepřipravovali, zkrátka jsme přijeli všichni, byla to povinnost,“ pokračoval. A co říká bývalá opora reprezentačního útoku na výkon domácího mužstva? „To se těžko hodnotí. Ale hráli opravdu pěkně,“ uzavřel.

 
Jiří Gajdoš
 


Hecování? Jen jsme se pozdravili, říkal Urban

Bruntál - Bruntálský odchovanec Jan Urban ve středu zažil pikantní souboj. Byl to opravdu hezký zážitek, řekl v rozhovoru.

Gól sice nedal, ale návrat na mateřskou půdu si užil náramně. Byl to stále bruntálský odchovanec Jan Urban, talentovaný a hbitý záložník. Jen dres měl jiný. Červený, ten, který nosí hvězdy prvoligového Brna. „Byl to hezký zážitek, nový trávník bude pro Bruntál velký bonus,“ komentoval středeční exhibici.

Z lavičky hostujícího mužstva odcházel až jako poslední. Sálala z něj radost, nadšení, byť nezaznamenal gólovou trefu. „Určitě mě to trošku mrzí. Ale myslím, a to je hlavní, že jsme viděli dobrý fotbal a pěkné akce, což mě hřeje,“ vyprávěl. „Proti Olympii se mi hrálo dobře, po dlouhé době jsem se vrátil domů,“ dodal.

Byl to pikantní zápas. Proti bývalým spoluhráčům hrál vůbec poprvé. Navíc na domácí půdě, kde velí jeho otec. Proběhlo před středeční exhibicí hecování? „Ne, to ne. Já tady znám jen mladé kluky, co dřív hrávali, ale žádné hecování nebylo. Jen jsme se pozdravili,“ vyprávěl. Že by ale naběhl Urban na hřiště hladový po gólech, to ne. Motivace byla, rozhodně ne však přehnaná. „Do utkání jsme šli s tím, abychom si zahráli a odvedli dobrý výkon,“ pokračoval. „Kluci z Bruntálu vzdorovali. I pro lidi je to svátek, když tady přijede prvoligový tým,“ doplnil dvaadvacetiletý Urban.

Stále čeká na šanci

I on ví, že nový trávník bude pro bruntálský fotbal obrovským přínosem. „Díky umělému osvětlení si mohou jít zahrát fotbal i lidé, kteří přes den pracují. Je to velká výhoda,“ uvedl. Stejně tak fandí bývalému klubu v souboji o čelo okresního přeboru. „Moc bych jim přál, ať postoupí o třídu výš. V týmu je hodně nadějných fotbalistů,“ pochválil.

Jan Urban je na svůj věk zkušeným evropským poutníkem. Působil na Slovensku, do Brna přestoupil z rakouského Salcburku. Na jihu Moravy však na velkou šanci zatím čeká. Nedávno si odbyl ligový debut v nejvyšší domácí soutěži. To nastoupil do poslední minuty v zápase proti Zlínu. Kromě toho odehrál pohárová utkání. „Za premiéru ve Zlíně jsem moc rád,“ prozradil. Proč vysedává na lavičce? „Musím začít od tréninku, odvádět dobré výkony a až potom se prosadit do základu,“ řekl mladý záložník.

Snad by mu pomohla očekávaná změna na trenérském postu. Pod koučem Křečkem se totiž vážně prohýbá židle. Desátá příčka v lize je zklamáním. Bývalý trenér pražské Sparty Vítěslav Lavička ale lukrativní nabídku z Brna nepřijal. Urban proto zůstává v nejistotě. „To je těžké. Záleží to hlavně na trenérovi a vedení. Nechtěl bych se pouštět do spekulací,“ dodal. „Jak jsem říkal, musím především tvrdě trénovat a pak se šance určitě dostaví,“ zakončil záložník prvoligového Brna.
 
Jiří Gajdoš


Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/hecovani-jen-jsme-se-pozdravili-rikal-urban.html
 


Bitvu Davida s Goliášem hladce vyhrálo Brno

Bruntál - Do Bruntálu se po dlouhých letech vrátil prvoligový klub. Brněnští fotbalisté ve středeční exhibici nadělili Olympii dvanáct branek.

Žádná senzace, ale očekávaná hra kočky s myší. Středeční exhibice prvoligového Brna s bruntálskou Olympií se obešla bez překvapení. Domácí fotbalisté podlehli desátému celku Gambrinus ligy vysoko 4:12. Ale s pompou, se ctí. Outsider vzdoroval fotbalovému Goliášovi až do 30. minuty. Až pak se strhla kanonáda brněnského favorita.

Debakl? Snad. No ale to domácí vůbec netrápí. Vždyť hráli proti soupeři z jiné fotbalové dimenze, proti hvězdám jako je Došek, Heinz či Polách. Euforie byla patrná. „Zážitek je to neuvěřitelný,“ hýřil nadšením bývalý rýmařovský kanonýr Zdeněk Orság. „Šlo vidět, jaký mají hráči přehled, hlavně Polách, na kterého jsem hrál celý zápas. Celkem dost jsem od něj odkoukal,“ vyprávěl.

Rezervní mužstvo? Kdepak! Na nové hřiště v Bruntále vyběhla prakticky nejsilnější sestava v čele s gólmanem Lejsalem či kapitánem Trousilem. Chyběl snad jen mladičký Marek Střeštík, kterého vyřadilo ze hry zraněné koleno. V hledáčku malých fanoušků se tak objevil především druhý Marek. Ten slavnější, bývalý český reprezentant Heinz.

Obrovský rozdíl

A na druhé straně? Bezejmenní amatéři z bruntálské Olympie. Ten rozdíl je neuvěřitelný. Jako kdyby fotbalová Brazílie hrála s amatéry ze San Marina. Vždyť mezi kluby je rozdíl celých sedm tříd. Svěřenci trenéra Zbyňka Urbaníka bojují o postup v okresním přeboru. A Brno, to ještě před sezonou vyhlásilo útok na pohárové příčky, byť mu momentálně patří desáté místo v Gambrinus lize. Byla to bitva Davida s Goliášem. Zápas, u kterého hrál výsledek až druhé housle.

„Je to určitá satisfakce za to, co jsme pro bruntálský fotbal udělali. Především pro kluky, kteří makali polovinu sezony,“ přitakával bruntálský kouč Urbaník. „Líbilo se mi, že mladší kluci hráli zodpovědně, nebáli se soupeře. Přece jen velká prvoligová jména dokáží hráčům zamotat nohy,“ doplnil.

Bylo by zbytečné se ptát, kdo měl v utkání navrch. Domácí dřeli, bojovali o každý míč. Ale už na první pohled bylo patrné, s jakou lehkostí Brno svého bezejmenného soka přehrává. Do domácí šestnáctky se valil jeden útok za druhým. Olympia mnohdy jen marně přihlížela, jak si Heinz či Polách hrají s bruntálskou obranou jako kočka s myší. To byla škola fotbalové krásy!

Na půl plynu

A to Brno sešláplo pedál jen na půl plynu. Hosté totiž často vypouštěli souboje i proto, že vsadili karty na drtivou ofenzívu. „Kdybychom hráli jako v lize, soupeř by pouze běhal a my bychom si pořád dávali bakón. Kluci si to užívají, a je to jen dobře,“ říkal hostující kapitán Jan Trousil. I brněnský matador nakonec pochválil hru soupeře: „Když dáte těmto klukům šanci do přečíslení, dokáží šance proměňovat.“

Tak jako domácí Zdeněk Orság. Ve 20. minutě utekl obráncům a sám proti Lejsalovi zakončil chladnokrevně k pravé tyči. „Branka to byla docela povedená. Otec mi dokonce říkal, že ligová. Budu na ni rád vzpomínat, byl to pěkný gól,“ vyprávěl. Čtyři branky v brněnské síti naopak nepřekvapily Tomáše Doška. „Podobný průběh jsem očekával, soupeř měl obrovskou motivaci,“ uvedl. To ostatně potvrdil i Zdeněk Orság. „Každý se chtěl předvést, bylo tady hodně lidí. Všichni jsme měli o motivaci postaráno,“ dodal.

Ale přesto: výsledek může klamat. Vždyť fotbalové nůžky se rozevíraly až s přibývajícím časem. Zatímco Olympia ždímala poslední síly, ligové hvězdy běhaly po hřišti s nebývalou lehkostí. „Rozdíl je především ve fyzické kondici, i proto soupeř prohrál většinu soubojů,“ vysvětlil brněnský kapitán Trousil.

Brněnskou kanonádu nezastavila ani humorná prosba předsedy Olympie Jana Urbana ze závěru zápasu: „Rád bych upozornil hráče v červeném, že nejvyšší cifrou na světelné tabuli je číslo devět.“ Nebylo nazbyt, muselo se nulovat. Ani obrovská porážka však nevzala bruntálským fotbalistům úsměv z tváře. Splnili si totiž velký sen. A obstáli.

TJ Olympia Bruntál – 1. FC Brno 4:12 (3:5)
Branky:
 Orság, Motyčka, Čulík, Zabloudil – Vrána 3, Došek 2, Polách 2, Bureš 2, Mareček, Čoupek, Schneider.
Olympia Bruntál: Juračka – Krajčovič, T. Urban, Kramar, Menšík, Motyčka, Dorňák, Orság, Niessner, Bučan, Herman, Čulík, Domiter, Zabloudil, Olbert, Synáč, M. Přikryl, Piňos.
1.FC Brno: Lejsal, Bureš, Hrdlička – Čoupek, Lira, Mareček, J. Urban, Schneider, Borák, Živný, Rabušic, Pašek, Kuncl, Vrána, Polách, Trousil, Kalivoda, Došek, Heinz, Švejnoha.
 
Jiří Gajdoš


Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/bitvu-davida-s-goliasem-hladce-vyhralo-brno.html
   ( ZPĚT | vložil: Jan Urban | tisk | zdroj: www.bruntalsky.denik.cz / Jiří Stanovský, Jiří Gajdoš )


Něco z historie - 1.FC Brno na otevření UT v Bruntále
POSLEDNÍCH 20 SOUVISEJÍCÍCH ČLÁNKŮ: :: Zobrazit všechny související články ::Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - Ing. Marek Jelínek
mobil: 420/737 783 242
e-mail: jelinek@mfkbruntal.cz

Tréninky / zápasy
07.03.2022:
28.02.2022:
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.