Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma ​Zisk nebo ztráta ?
Vydáno dne 02. 04. 2018 (2099x zobrazeno)

Český Těšín - FCSO Bruntál  0:0
Nebudeme si namlouvat, že jsme jeli do Českého Těšína pro 3 body. Nasvědčovalo tomu vítězství a herní pohoda z posledního zápasu s Orlovou, ale hlavně postavení obou týmu v tabulce.

Začali jsme jako z partesu a nepůjčili soupeři prakticky míč. Vždyť do 25.minuty jsme kopali pět rohů, zatím co soupeř naší branku vůbec neohrozil. Ale byla to planá převaha i když snaha o vstřelení gólů byla.
Již ve 3.minutě měl Kyselý před sebou zcela volnou branku, ale místo placírky vedle brankáře ještě zbytečně přihrával. V 12.minutě pálil Orásg do rukou domácího  brankáře. V 17.minutě Adamovský výpíchl soupeři míč, ale ten mu utekl do autu. Hned poté Kyselý střílí opět doprostřed branky. Hosté přišli ke slovu až z trestňáku v 28.minuě, ale branku také netrefili. Za minutu nato hasil šanci domácích zblokováním střely Krajčovič s Jaškou. Takže na gólovky první půle 2:2.

Druhý poločas ale pro nás začal katastrofálně. Gólovku hostů ze 16m ve 48.minutě zablokoval obětavě skluzem Vojta Šustr. Hned nato jako poslední kouzlil a podklouzl Dohnálek, reklamoval faul, ale rozhodčí nic. Skvělý Jaška ale soupeřovo sólo pádem pod nohy zlikvidoval. V 70.minutě brejkové přečíslení hostů odvrátil s vypětí Hrabovský na aut. Potom přišla ale největší naše šance. Kyselý si postavil míč na trestný kop z 20m, ale trefil tyč od které šel míč na břevno a odrazil se do autu. To byla smůla. To bylo z naší strany ale vše. Soupeři narostla křídla, ucítil šanci a v 78 a 84. minutě jsme měli velké štěstí po hlavičkách z rohu, které šly těsně nad naší branku. Všem nám ale zamrazilo v 85.minutě, když na hranici 8m dostal míč domácí kanonýr Valachovič. Jeho střelu však dobře postavený Jaška kryl. Poslední minuty byly velmi nervózní a hrálo se nahoru dolů ale gól jsme v tuto chvíli, patrně lépe pro nás, neviděli.
(ju)

Naše sestava: Jaška, Krajčovič, Dohnálek, Hrabovský, Zrník, Kundrátek L., Lavrovič, Kyselý, Šustr, Adamovský, Orság. Trenér: Mura, vedoucí: Krajčovič

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.