Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma Zasloužené vítězství našich fotbalistek ve Vítkovicích
Vydáno dne 19. 10. 2015 (2819x zobrazeno)

MFK Vítkovice - FC Slavoj Olympia Bruntál   1:4  (0:2)
V dalším kolem MSFL žen hrály fotbalistky FC SO Bruntál ve Vítkovicích a naprosto zaslouženě vyhrály po zlepšeném výkonu. Po celé utkání byly jednoznačně lepším týmem.  V přístím kole hostí doma celek Holešovských Holek v sobotu 24.10. od 14 hodin v Kočově.

Od počátku utkání byl opět nekompletní celek Bruntálu lepším týmem,ovšem do 25 minuty si vytvořil několik šancí,které zůstaly nevyužity. Až ve 32 minutě se uvolnila z levé strany Helekalová a krásnou střelou od tyče otevřela skóre 0:1. Bruntálské hráčky jakoby vyměněné měly najednou jasnou převahu a začaly hrát pohledný fotbal. Varyšová uvolnila ve 41 minutě Terezu Puškovou a ta s přehledem dala na 0:2. I ve 2.poločase byl hostující celek jednoznačně lepší a již v 50 minutě po pěkných narážečkách se dokázala prosadit Lacková 0:3. Hráčky FC SO si vytvářely spoustu zajímavých situací brankových příležitostí, ale spoustu jich zahodily. Zahrávaly kolem 15 rohových kopů a po jednom z nich v 77 minutě po centru jarošové se prosadila hlavou Steffková 0:4. Domácímu týmu se podařilo korigovat v 85 minutě na 1:4. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí Bruntálských fotbalistek.

Branky: Helekalová, Pušková Tereza, Lacková, Steffková

Manažer žen Ladislav Švajda: „Do 30 minuty se naše hráčky nedokázaly prosadit, přesto,že měly několik šancí. Po té vstřelily první gól a utkání opanovaly. Postupně si vytvářely jednu šancí za druhou,ale chtělo by to jich proměnit více. Nicméně dnes zavládla spokojenost po minulém utkání, kdy jsme prohrály doma se silným soupeřem po dobrém výkonu. Věříme, že to tým opět nakopne“.

Sestava: Maiwaldová, Maková, Steffková, Varyšová, Klepáčková, Lacková, Jarošová, Varyšová, Helekalová(79´Gocalová), Bizonová (50´ Harkabusová), Pušková Tereza(78´ Kappelová)
Trenéři: Jiří Czakan, Lukáš Dorňák

( ZPĚT | vložil: Jan Urban | tisk )

POSLEDNÍCH 20 SOUVISEJÍCÍCH ČLÁNKŮ:
Fotbalistky spojují národy (03.01.2017)
Fotbalistky FC SO Bruntál jasně přehrály Brušperk a vysoko zvítězily (01.06.2016)
Naše fotbalistky překvapivě vyhrály v Brně (24.05.2016)
Jednoznačné vítězství Bruntálských fotbalistek ve Vítkovicích (17.05.2016)
Bruntálské fotbalistky jen remizovaly v Brušperku (11.05.2016)
Fotbalistky FC SO Bruntál ztratily vyhrané utkání v poslední minutě (11.05.2016)
Další vítězství fotbalistek Bruntálu v MSFLŽ nad Vítkovicemi (25.04.2016)
Fotbalistky FC SO Bruntál s přehledem zvítězily (20.04.2016)
​Fotbalistky FC SO Bruntál nešťastně prohrály v MSFL (06.04.2016)
Stop v poháru s pražskou Slavii se vztyčenou hlavou (25.11.2015)
Naše ženy proti Slavii Praha (09.11.2015)
Smolná porážka fotbalistek v Brně- Horních Heršpicích (03.11.2015)
Naše fotbalistky vyhrály vysoko v dohrávce v Brušperku (01.11.2015)
Fotbalistky FCSO Bruntál po boji prohrály s Heršpicemi ve výborném utkání (11.10.2015)
Fotbalistky Bruntálu tentokrát prohrály (07.10.2015)
Naše ženy Bruntálu porazily Vítkovice (29.09.2015)
Ženy FCSO Bruntál zaskočily favorita ligy a zaslouženě zvítězily v MSFL (14.09.2015)
Fotbalistky FC SO Bruntál po úvodním zaváhání tentokrát v MSFL zvítězily (07.09.2015)
Fotbalistky FC SO Bruntál po penaltovém dramatu postoupily do 2. kola poháru KFŽ, kdy dokázaly vyřadit druholigový tým z Čáslavi ! (17.08.2015)
Ženy FCSO Bruntál postupují do 1.kola ČP (10.08.2015)