Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma Naše ženy Bruntálu porazily Vítkovice
Vydáno dne 29. 09. 2015 (3038x zobrazeno)

FC SO Bruntál – MFK Vítkovice 3:2 (2:0)
V sobotu přivítaůy naše fotbalistky na svém hřišti v Moravskoslezském Kočově po čtrnáctidenní pauze v dalším utkání Moravské ligy žen MFK Vítkovice a po devadesáti minutách si připsaly vítězství v poměru 3:2.
Domácí nastoupily do utkání bez čtyř hráček základní sestavy a tak šanci dostaly mladé hráčky. Utkání se hrálo za velmi silného větru a deštivého počasí.

Domácí byly od úvodu aktivnější a už v 5. minutě našla přihrávkou Jarošová Bizonovou, která těsně minula branku hostí. Ve 12. minutě si domácí tým vytvořil nebezpečnou, stav se neměnil. V 19. minutě se domácí radovaly. Rohový kop Jarošové zamířil přímo za záda brankářky Vítkovic a  domácí vedly 1:0. Hostující Vítkovice prakticky v prvním poločase proti větru domácí branku neohrozily. Ve 25. minutě to byla opět Jarošová, která přehazovala brankářku hostů, míč ale skon čil jen na břevně. Ve 26. minutě se ocitla v šanci po rohovém kopu Steffková, minula mimo tyče hostující svatyně. Ve 37. minutě mohl domácí celek vedení navýšit, brankářka hostů byla po střele Jarošové proti. Druhý gól domácích přišel až před přestávkou. Přes obranu Vítkovic se výborně uvolnila Anna Pušková a vydařenou střelou do šibenice zvýšila vedení domácích na 2:0. Začátek druhé půle domácímu týmu nevyšel. Ve 46. minutě domácí obrana neodvrátila míč od své brány a po následné ruce domácí hráčky zahrávaly hosté pokutový kop. Küttnerová proměnila a vrátila svůj tým do zápasu. Domácí fotbalistky vypadly ze hry a navrch měly hostů. Švajdová v domácí bráně byla ale  pozorná a změnu skóre nepřipustila. Až v 65 minutě se domácí začaly znovu prosazovat. Jarošová z dobré pozice netrefila bránu Vítkovic. V 70. minutě byla opět v šanci Jarošová, hostující hráčka ji míč stačila vypíchnout. Až v 84. minutě se po pěkné akci Terezy Puškové  dostal míč k Jarošové a ta se tentokrát nemýlila. Domácí vedly rozdílem dvou branek, ale hrály až do konce. V 89. minutě zahrávala rohový kop hostující Küttnerová a také gólem přímo z rohu vykřesala Vítkovicím naději. V závěru se ale stav už neměnil. Utkání skončilo těsným vítězstvím domácího FC SO Bruntál, který v příštím utkání ligové soutěže zajíždí do Holešova. Manažer žen Ladislav Švajda: „Byla znát neúčast zkušených hráček. Hra nebyla oku lahodící jako minule s Hodonínem. Přesto jsme měli první poločas pod kontrolou. Začátek druhé ale byl z naší strany velmi špatný. Vítkovice snížily a bylo štěstím, že se jim nepodařilo vyrovnat. V další fázi utkání jsme se sice zlepšili, ale rozhodnou ne a ne se podařit. Přece jen jsme vstřelili třetí gól a tím utkání rozhodli. Věříme, že příští víkend v Holešově budeme  kompletní a podáme zlepšený výkon“, zhodnotil zápas manažer týmu Ladislav Švajda.

Branky: Jarošová 2, Anna Pušková za Bruntál, Küttnerová 2 za Vítkovice,  sestava: Švajdová, Maková, Steffková, Varyšová, Helekalová (46.Harkabusová), Lacková, Jarošová, Anna Pušková,  Šandová, Bizonová (79.Kremserová), Tereza Pušková (85.Gocalová), trenéři: Jiří Czakan a  Lukáš Dorňák. (st)

( ZPĚT | vložil: Jan Urban | tisk )

POSLEDNÍCH 20 SOUVISEJÍCÍCH ČLÁNKŮ:
Fotbalistky spojují národy (03.01.2017)
Fotbalistky FC SO Bruntál jasně přehrály Brušperk a vysoko zvítězily (01.06.2016)
Naše fotbalistky překvapivě vyhrály v Brně (24.05.2016)
Jednoznačné vítězství Bruntálských fotbalistek ve Vítkovicích (17.05.2016)
Bruntálské fotbalistky jen remizovaly v Brušperku (11.05.2016)
Fotbalistky FC SO Bruntál ztratily vyhrané utkání v poslední minutě (11.05.2016)
Další vítězství fotbalistek Bruntálu v MSFLŽ nad Vítkovicemi (25.04.2016)
Fotbalistky FC SO Bruntál s přehledem zvítězily (20.04.2016)
​Fotbalistky FC SO Bruntál nešťastně prohrály v MSFL (06.04.2016)
Stop v poháru s pražskou Slavii se vztyčenou hlavou (25.11.2015)
Naše ženy proti Slavii Praha (09.11.2015)
Smolná porážka fotbalistek v Brně- Horních Heršpicích (03.11.2015)
Naše fotbalistky vyhrály vysoko v dohrávce v Brušperku (01.11.2015)
Zasloužené vítězství našich fotbalistek ve Vítkovicích (19.10.2015)
Fotbalistky FCSO Bruntál po boji prohrály s Heršpicemi ve výborném utkání (11.10.2015)
Fotbalistky Bruntálu tentokrát prohrály (07.10.2015)
Ženy FCSO Bruntál zaskočily favorita ligy a zaslouženě zvítězily v MSFL (14.09.2015)
Fotbalistky FC SO Bruntál po úvodním zaváhání tentokrát v MSFL zvítězily (07.09.2015)
Fotbalistky FC SO Bruntál po penaltovém dramatu postoupily do 2. kola poháru KFŽ, kdy dokázaly vyřadit druholigový tým z Čáslavi ! (17.08.2015)
Ženy FCSO Bruntál postupují do 1.kola ČP (10.08.2015)