Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma ​Žáci FCSO Bruntál na turnaj do Polska
Vydáno dne 07. 09. 2021 (1214x zobrazeno)

Na fotbalový turnaj do polského Prudniku odcestují ve středu 8.9. žáci FC Slavoj Olympia Brtuntál kategorie U-11.
Na turnaji startuje celkem 6 týmů. Bude se hrát na dvou hřištích systémem každý s každým, 6 hráčů+brankář.
Připraveny jsou poháry a ceny pro nejlepší družstva a hráče. Dopravu zajišťuje polský partner.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Fc Slavoj Olympia Bruntál U11 – 1.Hfk Olomouc U11
Vydáno dne 04. 06. 2020 (1712x zobrazeno)

Fc Slavoj Olympia Bruntál U11 – 1.Hfk Olomouc U11
sobota 30.5.2020, hlavní hřiště Bruntál

V sérii přátelských zápasů pokračoval náš tým FC SOB U11 na domácím hřišti a tentokrát přijal pozvání tým 1.Hfk Olomouc. Soupeř z Olomouce připravující se na novou sézonu, ve které bude hrát žákovskou ligu, měl pořádně otestovat naše hráče. To se nestalo a naši borci od prvních minut udávali tempo hry a předváděli velice pohledný fotbal.

téma Naši žáci obhájili vítězství v Městě Albrechticích
Vydáno dne 11. 02. 2019 (2630x zobrazeno)

V sobotu 2.února startovali naši mladší žáci na tradičním halovém turnaji v Městě Albrechticích.
Tento turnaj loni i předloni vyhráli. Také letos se jim vedlo dobře a prošli celým turnajem bez porážky a obhájili své loňské i předloňské vítězství.

téma Vítězství mladších žáků do třetice
Vydáno dne 13. 06. 2018 (2405x zobrazeno)

V soutěží krajského přeboru mladších žáků dokázali naší mladí fotbalisté zvítězit už po třetí v řadě a vylepšit postavení v tabulce na pátou pozici.
Po debaklech 0:10 na hřišti Karviné a doma s Horní Suchou se naší mladí fotbalisté vzchopili a poslední tři utkání zvládli na výbornou. Vítězství v Karviné poměrem 4:3 po gólech Raaba 3 a Horny a domácí výhře nad Kopřivnicí 9:0 brankami Raaba 4, Pešata 2, Horny 2 a Rajse našemu týmu vyšlo také sobotní okresní derby na hřišti Krnova.

téma ​Mladším žákům se daří
Vydáno dne 30. 04. 2018 (2574x zobrazeno)

Zápasy krajského a okresního přeboru pokračovali mladší žáci FC SO Bruntál v jarní části mistrovských soutěží.

téma První jarní vítězství našich mladších žáků
Vydáno dne 23. 04. 2018 (2635x zobrazeno)

Prvního jarního vítězství v soutěží krajského přeboru mladších žáků dosáhli naší mladí fotbalisté v pátém soutěžním utkání na svém hřišti, kde v krásném nedělním dopolední po zásluze přehráli tým Vítkovic.
Náš mladě věkově složený tým tahal od zahájení utkání za lepší konec a byl aktivnější. Góly Horny a Raaba nám přineslo zasloužené vedení. V dalším průběhu se snažili prosadit i fyzicky vyspělí hosté, kteří po chybě naší obrany nejprve snížili a poté i srovnali výsledek. Zbylý průběh prvního poločasu ale patřil už naším hráčům, kteří soupeře přehrávali herně i pohybem. Branka Pešata a dva úspěšné zásahy Raaba stanovili stav prvního poločasu na 5:2 v náš prospěch.

téma Těsná porážka z Kravař
Vydáno dne 16. 04. 2018 (2470x zobrazeno)

SK Kravaře – FC SO Bruntál mladší žáci 4:3 (1:2)
Ve čtvrtém jarním mistrovském utkání krajského přeboru mladších žáků zavítali naší mladí fotbalisté na hřiště Kravař, kde sehráli s domácím soupeřem zcela rovnocennou partii, ale na bodový zisk.
Od začátku vyrovnané utkání začalo šancemi na obou stranách. Střelecky se ale lépe prosazovali hosté, kteří šli góly Raaba a Horny do dvoubrankového vedení. Domácí bojovali a před přestávkou se po chybě v naší obraně vrátili do utkání.

téma Remíza mladších žáků na úvod
Vydáno dne 28. 03. 2018 (2456x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Ostarav-Jih 3:3 (1:2)
V úvodním utkání jarní části krajského přeboru mladších žáků přivítal v nedělním dopoledni mladě složený tým FC SO Bruntál na bruntálské umělé trávě celek Ostrava – Jih a po nevýrazné první půli nakonec domácí v závěru sahali po vítězství.

téma Mladší žáci v přípravě
Vydáno dne 17. 03. 2018 (2457x zobrazeno)

Dvěma zápasy minulou sobotu doma na umělé trávě proti Vrbnu pod Pradědem a ve čtvrtek na hřišti okresního rivala z Krnova zahájili mladší žáci FC SO Bruntál přípravu utkání na nadcházející jarní část krajského přeboru.

FC SO Bruntál - Sokol Vrbno pod Pradědem 3:3 (0:3)
První jarní utkání venku začali lépe v sobotním dopoledni hosté z Vrbna, kteří byli po celý první poločas aktivnější a hlavně efektivnější. Domácí zaostávali a Vrbenští si postupně vytvořili do přestávky až tříbrankový náskok. Od začátku druhého poločasu se začali karty otáčet. Ne zcela kompletní domácí získali herní a hlavně fyzickou převahu a to jim přinášelo i šance. Hetrick střelecky nabuzeného Pešata pak přinesl po skončení spravedlivou remízu 3:3.

téma Mladší žáci přivezli z Města Albrechtic vítězství
Vydáno dne 17. 01. 2018 (2705x zobrazeno)

​Město Albrechtice: Výborně si vedli naší mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál na halovém fotbalovém turnaji mladších žáků ve Městě Albrechticích, kde prokázali ze všech účastníků nejlepší kvality a po zásluze si odvezli pohár pro nejlepší tým turnaje.
Naší hráči v sestavě Matyáš Hanus, Adam Čmiel, Dominik Šuta, Robin Horna, Jakub Raab, Ondra Baláž, Jonáš Burik, Luděk Mihovský a Filip Pešat nastoupili v prvním utkání ve skupině proti Branticím a po vcelku hladkém průběhu a gólech Pešata, Višni a Raaba zvítězili 3:0.

téma ​Mladší žáci zahájili halovou sezónu
Vydáno dne 16. 11. 2017 (3032x zobrazeno)

Čtyřdílným seriálem turnajů, který pořádá Juventus Bruntál, zahájili naší mladí fotbalisté halovou sezónu v neděli v bruntálské sportovní hale.
Náš tým v sestavě Bryndáč, Raab, Šuta, Čmiel, Blatný, Horna, Burik, Rajs, Pešat, Hanus a Zlámal podal kvalitní výkony a postupně přehrál všechny své soupeře a navíc domácím týmům Juventusu nedovolili naší hráči ani gól.

téma Mladší žáci skvěle zakončili podzim
Vydáno dne 05. 11. 2017 (3032x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Nový Jičín 5:4 (4:4)
​V posledním podzimním utkání krajského přeboru mladších žáků přivítali v nedělním poledni naši mladí fotbalisté na umělé trávě vysoce favorizovaný celek Nového Jičína a po výborném kolektivním výkonu po všech stránkách mu připravili první letošní ztrátu bodů.

téma ​Utrápené vítězství mladších žáků
Vydáno dne 30. 10. 2017 (3031x zobrazeno)

Předposlední podzimní utkání krajského přeboru mladších žáků sehráli naší mladí fotbalisté na hřišti v tabulce poslední Kopřivnice a po utrápeném výkonu si odvezli těsné vítězství v poměru 5:4.
Hráči SO Bruntál svého soupeře trochu podcenili a ten díky bojovnému a o obětavému výkonu hrál s naším týmem po celý zápas až překvapivě vyrovnanou partii. Hosté se sice ujali vedení Hornou, ale chyby v obraně zapříčinily obrat v utkání, který vydržel až do přestávky.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.