Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zobrazeno: 14 (z celkem 29 nalezených)

| 1-15 | 16-29 |

téma Naší mladí fotbalisté přispěli k vítězství OFS U 12
Vydáno dne 22. 09. 2017 (2436x zobrazeno)

Jakubčovice nad Odrou – Skvělým způsobem zahájila letošní sezónu žákovská reprezentace OFS Bruntál U 12, která v prvním letošním meziokresním turnaji v Jakubčovicích nad Odrou nenašla mezi silnými okresními výběry severomoravského kraje přemožitele a suverénně si odvezla vítězství. 
​Ze šesti členů okresní reprezentace cestovali nakonec minulé úterý ve vybrané devatenáctce k náročnému turnaji čtyři naší hráči, Jakub Raab, Filip Pešat, Adam Čmiel a Florián Višňa. Všichni zástupci bruntálského FC SO přispěli ke skvělému vystoupení okresního výběru v Jakubčovicích výbornými výkony a výrazně přispěli k celkovému úspěchu týmu.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Máme nejlepší mladší přípravku
Vydáno dne 07. 03. 2017 (2943x zobrazeno)

Bruntál – Opravdovým vyvrcholením letošních mládežnických turnajů v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ byl v bruntálské sportovní hale sobotní turnaj nemladší kategorie, mladší přípravky.
Zaplněné tribuny bruntálské haly sledovaly od ranních hodin boje nejmenších fotbalových nadějí deseti nejlepších týmů okresu. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým o dvě postupová místa do semifinále a nasazení do zápasů konečné pořadí. Nadšené a bojovné výkony malých fotbalových bojovníků, kteří nevypustili na palubovce ani jedinou sekundu, museli nadchnout všechny přítomné. Ve skupině A si vedli nejlépe Rýmařovští, kteří všechny své zápasy vyhráli a postoupili z prvního místa. Výborně se hrou prezentovali druzí postupující, malí fotbalisté FC SO Bruntál „A“. Dobrý dojem zanechávali na palubovce také naděje Břidličné a nováčka přeborů z Horního Města. Bojovali také věkově nejmladší hráči turnaje z FK Krnov „B“.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Starší přípravka třetí na OP v hale
Vydáno dne 21. 02. 2017 (2571x zobrazeno)

Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se uskutečnil minulou sobotu 18. února ve sportovní hale v Bruntále. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolila starší přípravka a po skončení se překvapivě z historického vítězství raduje po zásluze Slezan Jindřichov. 
K sobotnímu turnaji starší přípravky se sjelo do Bruntálu to nejlepší, co v této kategorií v okrese působí. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Titul přeborníka okresu pro naše mladší žáky
Vydáno dne 16. 02. 2017 (3143x zobrazeno)

Bruntál -  Halový turnaj v kopané mladších žáků „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ proběhl minulou neděli v bruntálské sportovní hale, na jeho konci slavili úspěch mladí fotbalisté FC SO Bruntál.
Od brzkých ranních hodin zápolilo o titul nejlepšího halového týmu okresu Bruntál pro rok 2017 mezi mladšími žáky náročným systémem každý s každým celkem devět týmů. Turnaj přinášel  jeho průběhu zajímavá a ve většině případech vyrovnaná utkání. Hráči zúčastněných mužstev se snažili podávat co nejlepší výkony a tak i úroveň turnaje byla slušná. 

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Náš starší dorost přeborníkem okresu v hale
Vydáno dne 23. 01. 2017 (2736x zobrazeno)

Bruntál – Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se odehrál v neděli 22. ledna v bruntálské sportovní hale. Druhé letošní mládežnické klání přivedlo do sportovní haly celkem pět týmů, které si to rozdaly systémem každý s každým. Nejlépe si vedla družstva našeho FC SO Bruntál „A“ a Jiskry Rýmařov, které si v posledním utkání celého turnaje rozdaly o vítěze. Z obou stran vynikající a do závěrečných vteřin dramatické utkání skončilo remízou 1:1, která stačila našemu týmu k prvenství na letošním přeboru staršího dorostu.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma ​Mladší dorost stříbrný
Vydáno dne 10. 01. 2017 (2608x zobrazeno)

Bruntál – První z letošních mládežnických halových turnajů v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se odehrál v neděli 8. ledna ve sportovní hale  Bruntále. O vítězství zápolili mladí fotbalisté mužstev FK Krnov, SK Zátor, Jiskra Rýmařov, TJ Horní Benešov, Sokol Vrbno pod Pradědem a FC SO Bruntál kategorie mladších dorostenců ročníku 2000 a mladších. Hrálo nejen o titul nejlepšího halového týmu okresu, ale také o postup do opavského semifinále „Poháru VV MS KFS“, kam měli postup zajištěny nejlepší tři týmy. Pohár je ale vypsán jen pro oddíly okresní a krajské soutěže a tak týmy FK Krnov a FC SO Bruntál hrály bez nároku na postup do další fáze této soutěže.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Přeborníkem OFS naše mladší přípravka
Vydáno dne 01. 03. 2016 (3097x zobrazeno)

Bruntál -  Poslední mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ se odehrál v sobotu 27. února ve sportovní hale v Bruntále. O titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladší přípravky zápolilo šest družstev. Z turnaje se pro chřipkovou epidemií na poslední chvíli odhlásili malí fotbalisté Břidličné a bez omluvy se nedostavil závazně přihlášený FK Krnov. Zbylých šest týmů se spolu o pohár pro nejlepší tým turnaje utkalo systémem každý s každým.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Starší přípravka vybojovala na OP v hale bronz
Vydáno dne 24. 02. 2016 (2944x zobrazeno)

Bruntál – Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ kategorie starší přípravky se odehrál minulou sobotu 20. února v zaplněné sportovní hale v Bruntále.
Rekordních dvanáct týmů starší přípravky, chlapců ročníku 2005 a mladších a dívek 2004 a mladších, zápolilo od sobotního rána až do podvečerních hodin v bruntálské hale o titul nejlepšího halového týmu okresu pro letošní rok 2016. Celé klání provázela v diváky zaplněné sportovní hale po celý sobotní den výborná atmosféra. K vidění byly skvělé zápasy a nadšené, bojovné výkony všech účastníků.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Čtvrté a páté místo pro naše mladší žáky na OP v hale
Vydáno dne 01. 02. 2016 (3284x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí již čtvrtý mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ proběhl minulou sobotu v bruntálské sportovní hale. O titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladších žáků zápolilo od sobotního rána cekem devět mužstev, které se spolu utkaly ve dvou skupinách systéme každý s každým o postup do semifinále a nasazení do zápasů konečné pořadí.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Starší žáci berou z přeboru OFS zlato a stříbro!
Vydáno dne 25. 01. 2016 (2669x zobrazeno)

Pawlita nejlepším hráčem, Knapp králem střelců!
Halový turnaj v kopané starších žáků o přeborníka OFS Bruntál 2016  proběhl v neděli za účasti deseti mužstev v bruntálské sportovní hale. Pořadatelé rozdělili mužstva do dvou skupin, kde se spolu systémem každý s každým utkala o dvě postupová místa do semifinále a nasazení do utkání o konečné pořadí.Protože máme v této věkové kategorii velký počet hráčů , vytvořili jsme dva týmy.Jeden byl sestaven z ročníku 2001 a druhý z ročníku 2002. Kluci 2001 hráli pod názvem FCSO "B" a 2002 pod názvem FCSO "A". 

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal )

téma Vítězem mezi staršími dorostenci Vrbno - naši třetí
Vydáno dne 19. 01. 2016 (2301x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí druhý letošní mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ se uskutečnil ve sportovní hale v Bruntále minulou neděli 17. ledna. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolili starší dorostenci sedmi oddílu. Systémem každý s každým bojovaly o pohár pro vítězný tým Sokol Vrbno pod Pradědem, Jiskra Rýmařov, TJ Světlá Hora, Juventus Bruntál, FC Slavoj Olympia Bruntál, Avízo Město Albrechtice a TJ Horní Benešov.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Mladší dorostenci přeborníky okresu v hale
Vydáno dne 04. 01. 2016 (2486x zobrazeno)

Bruntál – První letošní mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ se odehrál minulou sobotu 2. ledna v bruntálské sportovní hale. O titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladšího dorostu zápolili bez Krásných Louček, které se k turnaji nedostavili, mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál, Jiskra Rýmařov, TJ Horní Benešov, Juventus Bruntál a Sokol Vrbno pod Pradědem. Turnaj byl zároveň i prvním kolem „Poháru VV MS KFS“, který je vypsán pro kluby okresních soutěží a krajské soutěže.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Máme 3. a 8. místo, ale titul přeborníka st. přípravky putuje do Rýmařova
Vydáno dne 23. 02. 2015 (2665x zobrazeno)

javascript:void(0) Bruntál – V pořadí pátý, předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2015“ proběhl po celou minulou sobotu za výborné atmosféry a velmi kvalitní úrovně jednotlivých utkání v bruntálské sportovním hale.
Po skončení se z vítězství radovali mladí fotbalisté rýmařovské Jiskry. Rekordní počet dvanácti družstev z celého okresu zápolilo v bruntálské sportovní hale po celou sobotu o titul nejlepšího halového týmu okresu Bruntál, kategorie starší přípravky pro letošní rok.  

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Starší dorostenci mají 2.místo na OP v hale
Vydáno dne 19. 01. 2015 (2669x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí druhý z mládežnických halových turnajů v kopané O přeborníka OFS Bruntál 2015 se odehrál v neděli v bruntálské sportovní hale.
O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolili starší dorostenci a po skončení měli nejvíce důvodů k radosti fotbalisté Jiskry Rýmařov.

Od nedělních ranních hodil zápolilo systéme každý s každým v bruntálské sportovní hale celkem sedm týmů okresu o pohár pro nejlepší halový tým roku 2015. V průběhu přeboru starších dorostenců byla k zhlédnutí celá řada zajímavých utkání velmi dobré úrovně.

( celý článek | vložil: Jan Urban )
| 1-15 | 16-29 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - Ing. Marek Jelínek
mobil: 420/737 783 242
e-mail: jelinek@mfkbruntal.cz

Tréninky / zápasy
07.03.2022:
28.02.2022:
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.