Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

Zobrazeno: 15 (z celkem 168 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | 151-165 | 166-168 |

téma Áčko se rozloučilo vítězstvím a přezimuje na druhém místě
Vydáno dne 08. 11. 2015 (2186x zobrazeno)

V přímém souboji o druhou příčku jsme na domácím hřišti přivítali tým Jakubčovic. Našim chybělo několik zraněných nebo nemocných hráčů, ale na výkonu týmu to nebylo znát. Od úvodních minut jsme se tlačili před branku hostů a byli lepším týmem. A ve 20.minutě jsme také udeřili. Z hranice pokutového území napřáhl Havlíček a poslal domácí do vedení.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal )

téma Zklamání ze Štítiny
Vydáno dne 01. 11. 2015 (1746x zobrazeno)

Šňůru šesti po sobě jdoucích vítězství v soutěží I. A třídy ukončili naši fotbalisté v sobotu na hřišti Štitiny, kde po hodně nevýrazném výkonu a bez patřičného nasazení podlehli bojovnému domácímu týmu poměrem 0:2.
Naši hráči chtěli i na hřišti Štitiny navázat na šestizápasovou sérií vítězství a do utkání šli s ambicemi. Ty ale vzali za své hned od úvodního hvizdu rozhodčího. Naši hráčům scházelo ve hře proti minulým utkáním větší nasazení a zaujetí pro hru.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Těžce vybojované další vítězství
Vydáno dne 26. 10. 2015 (1884x zobrazeno)

Šňůra vítězných utkání v soutěží I. A třídy našich fotbalistů se nezastavila ani v nedělním, velmi kvalitním utkání před vlastními příznivci proti týmu Slavkova.
Našu hráči chtěli prodloužit vítěznou sérií a do utkání se Slavkovem vstoupili řádně nabuzeni. Soupeře se snažili napadat hned na jeho polovině a už v 5. minutě se jim to mohlo vyplatit. Zdeněk Orság se dostal sám až před brankáře hostů, ale míč poslal zbrkle nad bránu. Hosté ihned odpověděli nebezpečným protiútokem Nevluda, domácí gólmana ale svůj tým zachránil.

téma Fotbalisté SO Bruntál na vítězné vlně
Vydáno dne 20. 10. 2015 (2046x zobrazeno)

Vítězné tažení soutěží I. A třídy fotbalistů FC SO Bruntál se nezastavilo ani v nedělním utkání na hřišti Mokrých Lazců, kde v netradiční dopolední čase jasně přehráli posílený domácí tým hladce poměrem 3:0.
Domácí nastoupili do zápasu se čtyřmi novými tvářemi a chtěli v zápase uspět. Hosté ale od úvodních minut podávali velmi dobrý, zodpovědný výkon. Na hřišti byla řada hráčů z ligovými zkušenostmi a diváci tak mohli sledovat oboustranně zajímavý a pohledný fotbal. Bruntálský tým působil fotbalovějším dojmem a na hřišti to také prodával.

téma Pokračujeme ve vítězném tažení
Vydáno dne 15. 10. 2015 (1929x zobrazeno)

Ve vítězném tažení soutěží I. A třídy pokračovali naši fotbalisté  i v nedělním zápase před vlastními příznivci proti Chlebičovu, který dokázali po prvním prohraném poločase ve druhém otočit .
Náš tým se veze na vlně vítězství a pokračovat chtěl i v nedělním zápase na vlastním hřišti proti Chlebičovu. Hosté disponují zkušeným kádrem hráčů a v prvním poločase to v Bruntále dokazovali. Působili fotbalovým dojmem a dobře kombinovali.

téma Vítězství v Oldřišově
Vydáno dne 05. 10. 2015 (1925x zobrazeno)

Moravan Oldřišov – FC SO Bruntál 0:3 (0:1)
Po vysokém vítězstvím doma minulý týden, nastoupili naši hráči k dalšímu utkání 1.A třídy v Oldřišově a začali velmi zodpovědně a s velkým úsilím. Už ve 3. minutě nabídl Havlíček střeleckou příležitost Šandovi, ten ale z hranice šestnáctky mířil těsně vedle. Už v 12. minutě musel ze hřiště pro zranění Zatloukal a na jeho místo přišel Marek Kubes. Právě tento hráč měl v rozmezí 14. minuty dvě brankové příležitostí. Při první mířil mimo a druhou šanci mu zmařil domácí gólman Rychlý.

téma Přesvědčivé vítězství našeho áčka
Vydáno dne 29. 09. 2015 (1949x zobrazeno)

S novým koučem Antonínem Murou hostili v neděli naši fotbalisté v utkání I. A třídy celek Bohuslavic a v jeho průběhu si postupně otevřeli na hrací ploše střelnici.
Před utkáním se domácí vedení rozloučilo s trenérem Sniežkem a zároveň přivítali nového kouče Antonína Murru, který poslal na hřiště své svěřence jakoby polité živou vodou. Domácí od začátku opanovali hřiště už v 10. minutě šli Kaupem po centru Pavla Orsága do vedení. Zvýšit vedení mohli domácí Cabálem, který neproměnil a Orságem, jehož střela těsně minula branku hostů.

téma V poháru konečná
Vydáno dne 26. 09. 2015 (1960x zobrazeno)

FK Avizo Město Albrechtice - FC SO Bruntál  5:3 (2:3)
V silně oslabené sestavě nastoupilo naše mužstvo ve středu  v 1.kole okresního poháru v kopané v Městě Albrechticích. Na střídačce nový trenér Mura zkoušel hráče, které viděl poprve, na různých postech.
Než se naši rozkoukali, prohrávali jsme 0:2. Ještě do poločasu stačil náš tým výsledek obrátit a třemi brankami Cabala, jeden gól byl z penalty, se dostal do vedení 3:2. Vlastní gól Schovánka a branka z 2m ofsajdu nakonec rozhodl o vítězství domácích.

téma Zasloužené vítězství
Vydáno dne 21. 09. 2015 (1994x zobrazeno)

Po dvou porážkách přivítali fotbalisté našeho A týmu v neděli na svém hřišti zkušený tým Bolatic a po skončení zajímavého utkání se mohli po zásluze radovat ze zaslouženého vítězství v poměru 3:1.
Naši hráči vstoupili do utkání podelší době v kompletnější sestavě a s touhou po vítězství a byli v úvodních minutách lepším týmem. Hra se odvíjela především na polovině hostů.

téma Muži sahali po vítězství v Bílovci
Vydáno dne 14. 09. 2015 (1892x zobrazeno)

Po porážce v minulém týdnu na vlastním hřišti neuspěli naši fotbalisté ani v dalším utkání I. A třídy v neděli na hřišti Bílovce, kde v prvním poločase velmi dobře rozehrané utkání nakonec ztratili.
Bez hráčů základní sestavy Havlíčka, Hendrycha , Horáka, Zatloukala a Hajdíka nastoupili naši hráči do zápasu na hřišti Bílovce s ambicemi a v úvodu byli aktivnějším mužstvem. Ve 14. minutě to potvrdil vydařenou střelou z dálky Cabál a poslal hosty do vedení. V dalším průběhu se hrál z obou stran svižný fotbal.

téma Zbytečná porážka
Vydáno dne 07. 09. 2015 (1783x zobrazeno)

FCSO muži A  vs. Unie Hlubina   0:1 (0:1)
Potvrdit tři body z Kylešovic chtěl náš tým na domácí půdě v utkání s nováčkem soutěže z Ostravy Hlubiny. A v úvodu utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by to tak nemělo být.
Soupeř se soustředil pouze na bránění a fotbalově toho moc nepředvedl. Naši se ale také neprezentovali nějakým dech beroucím výkonem, přesto si vypracovali obrovské příležitosti ke skórování. Jenže Cabal a po něm Kaup své šance nevyužili. A tak přišel trest na druhé straně. Hosté zahráli dlouhý aut a po zmatku v malém vápně domácích se ujali vedení. S domácím týmem to zjevně otřáslo, ale naši kluci se dál snažili alespoň o vyrovnání. Bohužel se jim to ale nepovedlo, i když měl dvakrát dobrou pozici ke skórování hlavou Krajčovič.

téma Tři body z Kylešovic
Vydáno dne 30. 08. 2015 (1918x zobrazeno)

Kylešovice vs. FCSO muži A   0:2 (0:1)
Netradičně v pátek se střetli naši hráči s mužstvem z Kylešovic.
Na umělé trávě nám chvíli trvalo než jsme si na ni zvykli. Ale již ve 14. minutě Cabal vysunul Bartesku, kterého hráč domácích zastavil ve vápně jen za cenu faulu. Následoval pokutový kop a červená karta. K exekuci penalty se postavil kapitán Krajčovič a poslal hosty do vedení. Jenže místo toho, abychom domácí napadali a zatlačili je na jejich polovinu, nesmyslně jsme nechali domácí, aby i v deseti útočili a nebýt pozorného brankáře Šuláka, mohlo být vyrovnáno.
Hosté pochopili ještě v závěru poločasu , že takto by to nešlo, začali hrát více aktivně a jednobrankové vedení do poločasu uhájili.

téma Zbytečné drama s vítěznou tečkou
Vydáno dne 24. 08. 2015 (1833x zobrazeno)

FCSO muži A  vs.  Darkovičky   3:2  (2:1)
Domácí tým chtěl v domácím prostředí potvrdit cenný bod z Krásných Louček.
Ofenzivně laděná sestava se do soupeře pustila již od úvodního hvizdu rozhodčího a již ve 14.min. po faulu na Cabala proměnil pokutový kop Krajčovič. Další příležitosti měl agilní Cabal, ale ani jednu neproměnil. A tak přišel trest na druhé straně , kdy patrně z ofsajdové pozice skóroval hostující hráč a bylo srovnáno. Jenže ještě než se hosté přestali radovat vrátil domácím vedení Havlíček. Do poločasu se už stav nezměnil.

téma Cenné vítězství v přípravě
Vydáno dne 03. 08. 2015 (2063x zobrazeno)

FK Šternberk - FC Slavoj Olympia Bruntál  1:4  (0:2)
S 22 hráči odcestovali muži FC Slavoj Olympia Bruntál k druhému přípravnému zápasu na novou sezonu k účastníkovi krajského přeboru olomouckého kraje FK Šternberk. Stabilní kádr doplnili hráči, kterým skončilo hostování a to Patrik Havlíček, Michal Šuta, Martin Hauer, Jiří Synáč a Tomáš Orság. Na zkoušku se představil Martin Bánovec ze Sigmy Olomouc. Hrálo se v neděli v podvečer za příjemného letního počasí a domáci tým začal zápas s velkým nasazením.

téma Družstvo mužů má asistenta
Vydáno dne 23. 07. 2015 (1888x zobrazeno)

Asistentem trenéra Jana Sniežka u družstva mužů FCSO bude bývalý hráč FCSO a bývalý trenér družstva žen Zbyněk Urbaník. Mužstvu se poprve představí v pátek 24.7.2015.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.