Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zobrazeno: 15 (z celkem 168 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | 151-165 | 166-168 |

téma Po dvou prohrách zasloužené vítězství
Vydáno dne 03. 05. 2016 (1709x zobrazeno)

V soutěží I. A třídy pokračovali naši muži prvomájovým utkáním na vlastním hřišti s mužstvem Oldřišova a po oboustranně bojovném a i nervózním průběhu si připsali zasloužené vítězství. 
Naše mužstvo nastoupilo do utkání bez několika hráčů základní sestavy, ale s touhou po vítězství. Hosté chtěli navázat na výkon z minulého týdne s lídrem tabulky z Bílovce a od začátku předváděli houževnatý fotbal založený na pozorné obraně a snaze o rychlé protiútoky.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma V Bohuslavicích na výbornou
Vydáno dne 26. 04. 2016 (1766x zobrazeno)

Chuť si po dvou porážkách spravili naši A muži v nedělním utkání I. A třídy na hřišti Bohuslavic, kde po vyrovnaném úvodu domácí tým postupně přehráli a nakonec i hladce přestříleli.
Naši fotbalisté nastoupili do utkání s Bohuslavicemi s cílem přerušit šňůru dvou porážek a odvézt si plný bodový zisk. V úvodu zápasu ale domácí zlobili a už ve 2. minutě mohli jít do vedení.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Selhali jsme střelecky
Vydáno dne 20. 04. 2016 (1719x zobrazeno)

Selhali jsme střelecky. Na hřišti nepříjemných Bolatic pokračoval v nedělním odpoledni tým FC SO Bruntál v soutěžích I. A třídy a i přesto, že byl v zápase herně lepším týmem, tak nakonec vinou střelecké nemohoucnosti odešel z hrací plochy s nejtěsnější porážkou.
Bruntálští chtěli odčinit domácí porážku z minulého kola a do utkání v Bolaticích nastoupili s odhodláním zvítězit.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Tak se to nepovedlo - Souboj o čelo tabulky pro Bílovec
Vydáno dne 11. 04. 2016 (1830x zobrazeno)

V souboji o čelo tabulky I. A třídy přivítali v nedělním chladném odpoledni naši fotbalisté na těžkém vodou zaplaveném terénu svého hřiště celek Bílovce a po skončení oboustranně vyrovnaného utkání se z těsného vítězství radovali šťastnější hosté.  
Šlágr kola I. A třídy mezi prvním a druhým týmem tabulky I. A třídy přilákal na bruntálský městský stadión na dvě stovky příznivců, z nichž většina očekávala vítězství domácího týmu a mohla sledovat po celé utkání kvalitní fotbal. Zápas výrazně poznamenalo deštivé počasí posledních dnů, které zaplavilo travnaté hřiště a znemožňovalo hráčům obou týmů technický a kombinační projev.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Ačko přiváží důležité body
Vydáno dne 04. 04. 2016 (1767x zobrazeno)

Bez čtyř hráčů základní sestavy chtěli naši hráči tentokrát v sobotu potvrdit dobrou formu i ve druhém jarním utkání I. A třídy na hřišti ambiciózní Hlubiny a po devadesáti minutách dobrého fotbalu se jim to dokonale podařilo.
Bez kapitána Jana Krajčovice, Cabála, Bánovce a Patrika Havlíčka nastoupili fotbalisté FC SO Bruntál na hřišti Hlubiny s cílem pokračovat v úspěšných výsledcích a držet krok s vedoucím Bílovcem. Domácí houževnatý soupeř ale prokazoval svou pověst kvalitního týmu a už v 9. minutě mohl jít do vedení.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma FC SO Bruntál si otevřel střelnici
Vydáno dne 29. 03. 2016 (1981x zobrazeno)

V úvodním jarním kole I. A třídy hostili fotbalisté SO Bruntál v nedělním slunečném odpoledni před svými příznivci celek Kylešovic a po kvalitním výkonu celého týmu během jednoznačného utkání svého soupeře doslova rozprášili.
Bruntálští fotbalisté vstoupili po vydařené zimní přípravě do zahajovacího jarního duelu s Kylešovicemi na svém hlavním travnatém hřišti řádně nabuzeni a od úvodních minut nedali soupeři na hrací ploše žádný prostor.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Generálku jsme zvládli na výbornou
Vydáno dne 21. 03. 2016 (1942x zobrazeno)

Poslední přípravná utkání sehráli naši hráči v sobotu na umělé trávě v Bruntále a hlavně hráči „A“ mužstva potvrdili před začátkem jarní části I. A třídy výsledkově vydařenou zimní přípravu.
Generálku před nedělním zahájením jarní části I. A třídy začali lépe hráči Zlatých Hor. Hosté se v úvodu po chybě na kraji domácí obrany ujali proměněnou penaltou vedení. Domácí bez Partika Havlíčka a Vlastub Horáka si v dalším průběhu vytvářeli šance, ale hosty držel jejich spolehlivý gólman. Vyrovnání zařídil až ve 22. minutě ze skrumáže Zdeněk Orság.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Příprava vrcholí
Vydáno dne 14. 03. 2016 (1857x zobrazeno)

Zápasová příprava mužů na jarní mistrovskou soutěž pokračovala v pátek a  sobotu na umělé trávě dalšími dvěma zápasy.
V pátečním večerním utkání přivítali naši fotbalisté účastníka olomoucké I. A třídy Spartak Dubicko. SO Bruntál s Minarčíkem v bráně, který přichází z Opavy a Kozelkem z Kravař vstoupil do utkání aktivně. Domácí hráči měli od úvodních minut zápasu jasně navrch. V 8. a 25. minutě to prokázali brankami Marka Havlíčka po přihrávkách Šandy a Zatloukala.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Jarní příprava mužů finišuje
Vydáno dne 07. 03. 2016 (1879x zobrazeno)

Dalšími dvěma zápasy s týmy okresního přeboru pokračovali naši muži v přípravě na blížící s jaro a po vysokém pátečním vítězství nad ambiciózními Karlovicemi
si v sobotním duelu s Vysokou připsali jen remízu
.
Karlovičtí fotbalisté chtějí v letošním ročníku okresního přeboru postup a prokázat své kvality chtěli i v pátečním večerním utkání na bruntálské umělé trávě proti domácímu FC SO.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Plno branek v další přípravě
Vydáno dne 01. 03. 2016 (2000x zobrazeno)

Mužstva z okresních přeborů Bruntálska a Opavska si pozvali fotbalisté FC SO Bruntál minulou sobotu a neděli na bruntálskou umělou trávu k dalším přípravným utkáním.
V sobotním duelu měli Bruntálští hostit celek Kravař, který se topí v problémech a tak jako náhradu zvolili v Bruntále na poslední chvíli Vysokou. Tým okresního přeboru z Bruntálska na domácího soupeře od úvodních minut až do konce viditelně nestačil a zápas byl jen otázkou skóre.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Další přípravná utkání se dvěma výhrami
Vydáno dne 24. 02. 2016 (1832x zobrazeno)

V přípravě na fotbalové jaro pokračovalo naše družstvo mužů dalšími dvěma zápasy na umělé trávě, kde jsme si  v pátek poradili s albrechtickým Avízem a v sobotu se Zátorem.
V pátečním večeru přivítali fotbalisté FC SO účastníka I. B třídy z Města Albrechtic. Utkání mělo od začátku oboustranně bojovný a svižný průběh. Před oběma brankami byli k vidění příležitostí. Postupem času se začali prosazovat aktivnější domácí a ve 25.minutě šli do vedení Cabálem. Hosté se snažili zareagovat, ale bez efektu.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Fotbalový víkend mužů v přípravě tentokrát bez výhry
Vydáno dne 15. 02. 2016 (1849x zobrazeno)

V přípravě na jarní část mistrovských soutěží pokračoval minulý víkend široký kádr mužstva FC Slavoj Olympia Bruntál dalšími zápasy na bruntálské umělé trávě proti Moravskému Berounu a polskému Walce.

FC SO Bruntál – Granitol Moravský Beroun 0:2 (0:1)
FC SO Bruntál – KS Walce 4:4 (2:3)

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Naši muži zahájili herní přípravu
Vydáno dne 08. 02. 2016 (1826x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál "A" - TJ Břidličná  3:1  (2:0)
Šňůru přípravných utkání na jarní část mistrovské soutěže I. A třídy zahájili fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál v pátečním večeru pod reflektory bruntálské umělé trávy, kde přivítali celek Břidličné a po skončení oboustranně pohledného fotbalu mohli slavit vítězství v poměru 3:1.
Úvodní patnáctiminutovka zápasů se hrála za větší aktivity hostů z Břidličné, která si přivezla ke svému zahajovacímu přípravnému duelu i čtyři hráče z Ghany. Hosté si vypracovali i několik slibných střeleckých příležitostí, stav utkání se ale neměnil. V dalším průběhu zápasu se hra postupně vyrovnala. Oba týmy ještě ne v kompletních sestavách zkoušeli a slušnému počtu diváku předváděli po celých devadesát minut svižný, pohledný fotbal.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Muži zahájili přípravu
Vydáno dne 02. 02. 2016 (1776x zobrazeno)

Včerejším treninkem zahájili muži FC Slavoj Olympia Bruntál přípravu na druhou část fotbalové sezony.
Trenéru Murovi se na prvním treninku hlásilo 14 hráčů. Hráče a realizační tým přivítal předseda FCSO Jan Urban, který vytyčil postupový cíl pro A mužstvo a záchranu pro B tým. Informoval i o tom, že je v plánu letošního léta provést generální opravu tribuny a zavedení závlahy na hlavní stadionu i treninkovém hřišti.
Pro obě mužstva mužů čeká12 přípravných zápasů. Ty první jsou na umělé trávě v Bruntále a to v pátek v 18:00 hodin proti Břidličné a v sobotu  ve 13:00 hodin proti Sokolu Vrbno. V utkání by se měli postupně představovat případní adepti na doplnění mužstva.

( celý článek | vložil: Jan Urban )

téma Muži první na Vánočním turnaji v Městě Albrechticích
Vydáno dne 28. 12. 2015 (1883x zobrazeno)

Podruhé v řadě zvítězili muži FC Slavoj Olympia Bruntál na 19.ročníku Vánočního halového turnaje v městě Albrechticích v soboru 26.12.2015.
FC SO hrál v sestavě: Cabal, Piňos, Maněk, Šanda, Kaup, Stoklasa, Krajčovič, Schovánek, Havlíček, trenér Krajčovič.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Patrik Havlíček.

( celý článek | vložil: Jan Urban )
| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | 151-165 | 166-168 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - Ing. Marek Jelínek
mobil: 420/737 783 242
e-mail: jelinek@mfkbruntal.cz

Tréninky / zápasy
07.03.2022:
28.02.2022:
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.